Vylosování soutěží

vlcnov-znak-cvs

Vlčnov A začne doma 16.10.2016 s minulým vítězem Krajské soutěže Vsetín B, Vlčnov B  9.10.2016 jede do Malenovic, kde na nás čekají naší známí z přednášek Roberta Cveka a Vlčnov C  jede 16.10. do Kunovic. Vlčnov D 9.10. doma hraje s SM. Na další kola a křížovou tabulku, prozatím bez sestav se můžete podívat uvnitř článku. Dnes je těžké říct jaké ambice mají družstva. Až přijde čas, sestavy napoví.

 

Zlínský krajský přebor 2016/2017

Poslední aktualizace07.08.2016 18:34:44 / Page cached 08.08.2016 04:10:12 74min., Creator/Last Upload: czech republic licence 4

Výběr turnaje ZKP, ZKS-zapad, RP UH, RS UH, RP KM, RS KM
Odkazy Oficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
Seznamy Křížová tabulka podle pořadí, Los družstev pro všechna kola, Herní plán
Excel a tisk Vytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Křížová tabulka podle pořadí

Poř. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  PH 1  PH 2  PH 3
1 Slavia Kroměříž C  * 0 0,0 0,0
2 ŠK Zlín B  * 0 0,0 0,0
3 TJ Valašské Meziříčí A  * 0 0,0 0,0
4 TJ Vlčnov A  * 0 0,0 0,0
5 ŠK Staré Město C  * 0 0,0 0,0
6 ŠK Holešov A  * 0 0,0 0,0
7 Sokol Postoupky A  * 0 0,0 0,0
8 SK Boršice A  * 0 0,0 0,0
9 ŠK Zbrojovka Vsetín B  * 0 0,0 0,0
10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A  * 0 0,0 0,0
11 ŠK Staré Město D  * 0 0,0 0,0
12 ŠO TJ Sokol Francova Lhota  * 0 0,0 0,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení2: points (game-points)
Pomocné hodnocení3: Points (variabel)

Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2016/10/16 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   Slavia Kroměříž C   ŠO TJ Sokol Francova Lhota :
2   ŠK Zlín B   ŠK Staré Město D :
3   TJ Valašské Meziříčí A   TJ Fatra-Slavia Napajedla A :
4   TJ Vlčnov A   ŠK Zbrojovka Vsetín B :
5   ŠK Staré Město C   SK Boršice A :
6   ŠK Holešov A   Sokol Postoupky A :
2. Kolo Datum kola 2016/11/06 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠO TJ Sokol Francova Lhota   Sokol Postoupky A :
2   SK Boršice A   ŠK Holešov A :
3   ŠK Zbrojovka Vsetín B   ŠK Staré Město C :
4   TJ Fatra-Slavia Napajedla A   TJ Vlčnov A :
5   ŠK Staré Město D   TJ Valašské Meziříčí A :
6   Slavia Kroměříž C   ŠK Zlín B :
3. Kolo Datum kola 2016/11/20 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠK Zlín B   ŠO TJ Sokol Francova Lhota :
2   TJ Valašské Meziříčí A   Slavia Kroměříž C :
3   TJ Vlčnov A   ŠK Staré Město D :
4   ŠK Staré Město C   TJ Fatra-Slavia Napajedla A :
5   ŠK Holešov A   ŠK Zbrojovka Vsetín B :
6   Sokol Postoupky A   SK Boršice A :
4. Kolo Datum kola 2016/12/04 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠO TJ Sokol Francova Lhota   SK Boršice A :
2   ŠK Zbrojovka Vsetín B   Sokol Postoupky A :
3   TJ Fatra-Slavia Napajedla A   ŠK Holešov A :
4   ŠK Staré Město D   ŠK Staré Město C :
5   Slavia Kroměříž C   TJ Vlčnov A :
6   ŠK Zlín B   TJ Valašské Meziříčí A :
5. Kolo Datum kola 2017/01/08 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   TJ Valašské Meziříčí A   ŠO TJ Sokol Francova Lhota :
2   TJ Vlčnov A   ŠK Zlín B :
3   ŠK Staré Město C   Slavia Kroměříž C :
4   ŠK Holešov A   ŠK Staré Město D :
5   Sokol Postoupky A   TJ Fatra-Slavia Napajedla A :
6   SK Boršice A   ŠK Zbrojovka Vsetín B :
6. Kolo Datum kola 2017/01/22 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠO TJ Sokol Francova Lhota   ŠK Zbrojovka Vsetín B :
2   TJ Fatra-Slavia Napajedla A   SK Boršice A :
3   ŠK Staré Město D   Sokol Postoupky A :
4   Slavia Kroměříž C   ŠK Holešov A :
5   ŠK Zlín B   ŠK Staré Město C :
6   TJ Valašské Meziříčí A   TJ Vlčnov A :
7. Kolo Datum kola 2017/02/05 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   TJ Vlčnov A   ŠO TJ Sokol Francova Lhota :
2   ŠK Staré Město C   TJ Valašské Meziříčí A :
3   ŠK Holešov A   ŠK Zlín B :
4   Sokol Postoupky A   Slavia Kroměříž C :
5   SK Boršice A   ŠK Staré Město D :
6   ŠK Zbrojovka Vsetín B   TJ Fatra-Slavia Napajedla A :
8. Kolo Datum kola 2017/02/19 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠO TJ Sokol Francova Lhota   TJ Fatra-Slavia Napajedla A :
2   ŠK Staré Město D   ŠK Zbrojovka Vsetín B :
3   Slavia Kroměříž C   SK Boršice A :
4   ŠK Zlín B   Sokol Postoupky A :
5   TJ Valašské Meziříčí A   ŠK Holešov A :
6   TJ Vlčnov A   ŠK Staré Město C :
9. Kolo Datum kola 2017/03/05 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠK Staré Město C   ŠO TJ Sokol Francova Lhota :
2   ŠK Holešov A   TJ Vlčnov A :
3   Sokol Postoupky A   TJ Valašské Meziříčí A :
4   SK Boršice A   ŠK Zlín B :
5   ŠK Zbrojovka Vsetín B   Slavia Kroměříž C :
6   TJ Fatra-Slavia Napajedla A   ŠK Staré Město D :
10. Kolo Datum kola 2017/03/26 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠO TJ Sokol Francova Lhota   ŠK Staré Město D :
2   Slavia Kroměříž C   TJ Fatra-Slavia Napajedla A :
3   ŠK Zlín B   ŠK Zbrojovka Vsetín B :
4   TJ Valašské Meziříčí A   SK Boršice A :
5   TJ Vlčnov A   Sokol Postoupky A :
6   ŠK Staré Město C   ŠK Holešov A :
11. Kolo Datum kola 2017/04/09 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠK Holešov A   ŠO TJ Sokol Francova Lhota :
2   Sokol Postoupky A   ŠK Staré Město C :
3   SK Boršice A   TJ Vlčnov A :
4   ŠK Zbrojovka Vsetín B   TJ Valašské Meziříčí A :
5   TJ Fatra-Slavia Napajedla A   ŠK Zlín B :
6   ŠK Staré Město D   Slavia Kroměříž C :

 

Zlínská krajská soutěž – západ 2016/2017

Poslední aktualizace07.08.2016 18:43:58 / Page cached 08.08.2016 04:07:02 113min., Creator/Last Upload: czech republic licence 4

Výběr turnaje ZKP, ZKS-zapad, RP UH, RS UH, RP KM, RS KM
Odkazy Oficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
Seznamy Křížová tabulka podle pořadí, Los družstev pro všechna kola, Herní plán
Excel a tisk Vytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Křížová tabulka podle pořadí

Poř. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  PH 1  PH 2  PH 3
1 Slavia Kroměříž D  * 0 0,0 0,0
2 ŠK Dolní Němčí A  * 0 0,0 0,0
3 ŠK Zlín-Malenovice A  * 0 0,0 0,0
4 TJ Bojkovice  * 0 0,0 0,0
5 TJ Fatra-Slavia Napajedla B  * 0 0,0 0,0
6 TJ Spartak Uherský Brod  * 0 0,0 0,0
7 ŠK Staré Město E  * 0 0,0 0,0
8 SK Boršice B  * 0 0,0 0,0
9 Sokol Postoupky B  * 0 0,0 0,0
10 TJ Vlčnov B  * 0 0,0 0,0
11 ŠO TJ Zborovice A  * 0 0,0 0,0
12 ŠO Kunovice A  * 0 0,0 0,0

los pro všechny kola

Zlínská krajská soutěž – západ 2016/2017

Poslední aktualizace07.08.2016 18:43:58 / Page cached 08.08.2016 04:07:06 80min., Creator/Last Upload: czech republic licence 4

Výběr turnaje ZKP, ZKS-zapad, RP UH, RS UH, RP KM, RS KM
Odkazy Oficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
Seznamy Křížová tabulka podle pořadí, Los družstev pro všechna kola, Herní plán
Excel a tisk Vytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2016/10/09 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   Slavia Kroměříž D   ŠO Kunovice A :
2   ŠK Dolní Němčí A   ŠO TJ Zborovice A :
3   ŠK Zlín-Malenovice A   TJ Vlčnov B :
4   TJ Bojkovice   Sokol Postoupky B :
5   TJ Fatra-Slavia Napajedla B   SK Boršice B :
6   TJ Spartak Uherský Brod   ŠK Staré Město E :
2. Kolo Datum kola 2016/10/23 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠO Kunovice A   ŠK Staré Město E :
2   SK Boršice B   TJ Spartak Uherský Brod :
3   Sokol Postoupky B   TJ Fatra-Slavia Napajedla B :
4   TJ Vlčnov B   TJ Bojkovice :
5   ŠO TJ Zborovice A   ŠK Zlín-Malenovice A :
6   Slavia Kroměříž D   ŠK Dolní Němčí A :
3. Kolo Datum kola 2016/11/13 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠK Dolní Němčí A   ŠO Kunovice A :
2   ŠK Zlín-Malenovice A   Slavia Kroměříž D :
3   TJ Bojkovice   ŠO TJ Zborovice A :
4   TJ Fatra-Slavia Napajedla B   TJ Vlčnov B :
5   TJ Spartak Uherský Brod   Sokol Postoupky B :
6   ŠK Staré Město E   SK Boršice B :
4. Kolo Datum kola 2016/11/27 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠO Kunovice A   SK Boršice B :
2   Sokol Postoupky B   ŠK Staré Město E :
3   TJ Vlčnov B   TJ Spartak Uherský Brod :
4   ŠO TJ Zborovice A   TJ Fatra-Slavia Napajedla B :
5   Slavia Kroměříž D   TJ Bojkovice :
6   ŠK Dolní Němčí A   ŠK Zlín-Malenovice A :
5. Kolo Datum kola 2016/12/11 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠK Zlín-Malenovice A   ŠO Kunovice A :
2   TJ Bojkovice   ŠK Dolní Němčí A :
3   TJ Fatra-Slavia Napajedla B   Slavia Kroměříž D :
4   TJ Spartak Uherský Brod   ŠO TJ Zborovice A :
5   ŠK Staré Město E   TJ Vlčnov B :
6   SK Boršice B   Sokol Postoupky B :
6. Kolo Datum kola 2017/01/15 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠO Kunovice A   Sokol Postoupky B :
2   TJ Vlčnov B   SK Boršice B :
3   ŠO TJ Zborovice A   ŠK Staré Město E :
4   Slavia Kroměříž D   TJ Spartak Uherský Brod :
5   ŠK Dolní Němčí A   TJ Fatra-Slavia Napajedla B :
6   ŠK Zlín-Malenovice A   TJ Bojkovice :
7. Kolo Datum kola 2017/01/29 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   TJ Bojkovice   ŠO Kunovice A :
2   TJ Fatra-Slavia Napajedla B   ŠK Zlín-Malenovice A :
3   TJ Spartak Uherský Brod   ŠK Dolní Němčí A :
4   ŠK Staré Město E   Slavia Kroměříž D :
5   SK Boršice B   ŠO TJ Zborovice A :
6   Sokol Postoupky B   TJ Vlčnov B :
8. Kolo Datum kola 2017/02/12 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠO Kunovice A   TJ Vlčnov B :
2   ŠO TJ Zborovice A   Sokol Postoupky B :
3   Slavia Kroměříž D   SK Boršice B :
4   ŠK Dolní Němčí A   ŠK Staré Město E :
5   ŠK Zlín-Malenovice A   TJ Spartak Uherský Brod :
6   TJ Bojkovice   TJ Fatra-Slavia Napajedla B :
9. Kolo Datum kola 2017/02/26 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   TJ Fatra-Slavia Napajedla B   ŠO Kunovice A :
2   TJ Spartak Uherský Brod   TJ Bojkovice :
3   ŠK Staré Město E   ŠK Zlín-Malenovice A :
4   SK Boršice B   ŠK Dolní Němčí A :
5   Sokol Postoupky B   Slavia Kroměříž D :
6   TJ Vlčnov B   ŠO TJ Zborovice A :
10. Kolo Datum kola 2017/03/19 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠO Kunovice A   ŠO TJ Zborovice A :
2   Slavia Kroměříž D   TJ Vlčnov B :
3   ŠK Dolní Němčí A   Sokol Postoupky B :
4   ŠK Zlín-Malenovice A   SK Boršice B :
5   TJ Bojkovice   ŠK Staré Město E :
6   TJ Fatra-Slavia Napajedla B   TJ Spartak Uherský Brod :
11. Kolo Datum kola 2017/04/02 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   TJ Spartak Uherský Brod   ŠO Kunovice A :
2   ŠK Staré Město E   TJ Fatra-Slavia Napajedla B :
3   SK Boršice B   TJ Bojkovice :
4   Sokol Postoupky B   ŠK Zlín-Malenovice A :
5   TJ Vlčnov B   ŠK Dolní Němčí A :
6   ŠO TJ Zborovice A   Slavia Kroměříž D :
Advertisement

Regionální přebor UH 2016/2017

Poslední aktualizace07.08.2016 18:47:46 / Page cached 08.08.2016 04:08:24 73min., Creator/Last Upload: czech republic licence 4

Výběr turnaje ZKP, ZKS-zapad, RP UH, RS UH, RP KM, RS KM
Odkazy Oficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
Seznamy Křížová tabulka podle pořadí, Los družstev pro všechna kola, Herní plán
Excel a tisk Vytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Křížová tabulka podle pořadí

Poř. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9  PH 1  PH 2  PH 3
1 KK-ŠK Osvětimany A  * 0 0,0 0,0
2 TJ Velehrad  * 0 0,0 0,0
3 ŠO Kunovice B  * 0 0,0 0,0
4 ŠK Staré Město F  * 0 0,0 0,0
5 TJ Mařatice  * 0 0,0 0,0
6 ŠK Dolní Němčí B  * 0 0,0 0,0
7 SK Boršice C  * 0 0,0 0,0
8 TJ Vlčnov C  * 0 0,0 0,0
9 ŠK Staré Město G  * 0 0,0 0,0

los pro všechny kola

Regionální přebor UH 2016/2017

Poslední aktualizace07.08.2016 18:47:46 / Page cached 08.08.2016 04:08:30 69min., Creator/Last Upload: czech republic licence 4

Výběr turnaje ZKP, ZKS-zapad, RP UH, RS UH, RP KM, RS KM
Odkazy Oficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
Seznamy Křížová tabulka podle pořadí, Los družstev pro všechna kola, Herní plán
Excel a tisk Vytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2016/10/16 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   TJ Velehrad   ŠK Staré Město G :
2   ŠO Kunovice B   TJ Vlčnov C :
3   ŠK Staré Město F   SK Boršice C :
4   TJ Mařatice   ŠK Dolní Němčí B :
5   KK-ŠK Osvětimany A   spielfrei :
2. Kolo Datum kola 2016/11/06 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   SK Boršice C   TJ Mařatice :
2   TJ Vlčnov C   ŠK Staré Město F :
3   ŠK Staré Město G   ŠO Kunovice B :
4   KK-ŠK Osvětimany A   TJ Velehrad :
5   ŠK Dolní Němčí B   spielfrei :
3. Kolo Datum kola 2016/11/20 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠO Kunovice B   KK-ŠK Osvětimany A :
2   ŠK Staré Město F   ŠK Staré Město G :
3   TJ Mařatice   TJ Vlčnov C :
4   ŠK Dolní Němčí B   SK Boršice C :
5   TJ Velehrad   spielfrei :
4. Kolo Datum kola 2016/12/04 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   TJ Vlčnov C   ŠK Dolní Němčí B :
2   ŠK Staré Město G   TJ Mařatice :
3   KK-ŠK Osvětimany A   ŠK Staré Město F :
4   TJ Velehrad   ŠO Kunovice B :
5   SK Boršice C   spielfrei :
5. Kolo Datum kola 2017/01/08 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠK Staré Město F   TJ Velehrad :
2   TJ Mařatice   KK-ŠK Osvětimany A :
3   ŠK Dolní Němčí B   ŠK Staré Město G :
4   SK Boršice C   TJ Vlčnov C :
5   ŠO Kunovice B   spielfrei :
6. Kolo Datum kola 2017/01/22 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠK Staré Město G   SK Boršice C :
2   KK-ŠK Osvětimany A   ŠK Dolní Němčí B :
3   TJ Velehrad   TJ Mařatice :
4   ŠO Kunovice B   ŠK Staré Město F :
5   TJ Vlčnov C   spielfrei :
7. Kolo Datum kola 2017/02/05 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   TJ Mařatice   ŠO Kunovice B :
2   ŠK Dolní Němčí B   TJ Velehrad :
3   SK Boršice C   KK-ŠK Osvětimany A :
4   TJ Vlčnov C   ŠK Staré Město G :
5   ŠK Staré Město F   spielfrei :
8. Kolo Datum kola 2017/02/19 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   KK-ŠK Osvětimany A   TJ Vlčnov C :
2   TJ Velehrad   SK Boršice C :
3   ŠO Kunovice B   ŠK Dolní Němčí B :
4   ŠK Staré Město F   TJ Mařatice :
5   ŠK Staré Město G   spielfrei :
9. Kolo Datum kola 2017/03/05 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠK Dolní Němčí B   ŠK Staré Město F :
2   SK Boršice C   ŠO Kunovice B :
3   TJ Vlčnov C   TJ Velehrad :
4   ŠK Staré Město G   KK-ŠK Osvětimany A :
5   TJ Mařatice   spielfrei :

Regionální soutěž UH 2016/2017

Poslední aktualizace07.08.2016 18:49:14 / Page cached 08.08.2016 04:08:53 84min., Creator/Last Upload: czech republic licence 4

Výběr turnaje ZKP, ZKS-zapad, RP UH, RS UH, RP KM, RS KM
Odkazy Oficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
Seznamy Křížová tabulka podle pořadí, Los družstev pro všechna kola, Herní plán
Excel a tisk Vytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Křížová tabulka podle pořadí

Poř. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8  PH 1  PH 2  PH 3
1 TJ Orel Nivnice  * 0 0,0 0,0
2 TJ Vlčnov D  * 0 0,0 0,0
3 ŠK Staré Město H  * 0 0,0 0,0
4 ŠO Kunovice C  * 0 0,0 0,0
5 ŠK Ostrožská Nová Ves  * 0 0,0 0,0
6 TJ Polešovice  * 0 0,0 0,0
7 ŠK Staré Město I  * 0 0,0 0,0
8 KK-ŠK Osvětimany B  * 0 0,0 0,0

Regionální soutěž UH 2016/2017

Poslední aktualizace07.08.2016 18:49:14 / Page cached 08.08.2016 04:09:01 85min., Creator/Last Upload: czech republic licence 4

Výběr turnaje ZKP, ZKS-zapad, RP UH, RS UH, RP KM, RS KM
Odkazy Oficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
Seznamy Křížová tabulka podle pořadí, Los družstev pro všechna kola, Herní plán
Excel a tisk Vytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2016/10/09 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   TJ Orel Nivnice   KK-ŠK Osvětimany B :
2   TJ Vlčnov D   ŠK Staré Město I :
3   ŠK Staré Město H   TJ Polešovice :
4   ŠO Kunovice C   ŠK Ostrožská Nová Ves :
2. Kolo Datum kola 2016/10/23 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   KK-ŠK Osvětimany B   ŠK Ostrožská Nová Ves :
2   TJ Polešovice   ŠO Kunovice C :
3   ŠK Staré Město I   ŠK Staré Město H :
4   TJ Orel Nivnice   TJ Vlčnov D :
3. Kolo Datum kola 2016/11/13 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   TJ Vlčnov D   KK-ŠK Osvětimany B :
2   ŠK Staré Město H   TJ Orel Nivnice :
3   ŠO Kunovice C   ŠK Staré Město I :
4   ŠK Ostrožská Nová Ves   TJ Polešovice :
4. Kolo Datum kola 2016/11/27 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   KK-ŠK Osvětimany B   TJ Polešovice :
2   ŠK Staré Město I   ŠK Ostrožská Nová Ves :
3   TJ Orel Nivnice   ŠO Kunovice C :
4   TJ Vlčnov D   ŠK Staré Město H :
5. Kolo Datum kola 2016/12/11 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠK Staré Město H   KK-ŠK Osvětimany B :
2   ŠO Kunovice C   TJ Vlčnov D :
3   ŠK Ostrožská Nová Ves   TJ Orel Nivnice :
4   TJ Polešovice   ŠK Staré Město I :
6. Kolo Datum kola 2017/01/15 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   KK-ŠK Osvětimany B   ŠK Staré Město I :
2   TJ Orel Nivnice   TJ Polešovice :
3   TJ Vlčnov D   ŠK Ostrožská Nová Ves :
4   ŠK Staré Město H   ŠO Kunovice C :
7. Kolo Datum kola 2017/01/29 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo Výsl. : Výsl.
1   ŠO Kunovice C   KK-ŠK Osvětimany B :
2   ŠK Ostrožská Nová Ves   ŠK Staré Město H :
3   TJ Polešovice   TJ Vlčnov D :
4   ŠK Staré Město I   TJ Orel Nivnice :

Hodně úspěchů Vlčnovu do nové sezóny!!bůdy

1 komentář u “Vylosování soutěží

  1. První kolo a pěkný zápas, protože nás ( Vlčnov A) prověří minulý vítěz Vsetín!! Může to být pěkný zápas:)

Napsat komentář