Štěpánský Vlčnovský šachový turnaj – pozvánka

Štěpánský Vlčnovský šachový turnaj – pozvánka

98 hráčů, největší rapid turnaj Zlínského kraje roku 2017, první cena vzduchovka, ceny pro každého, výborné klobásky, domácí slivovice, 8 partii on-line, silní hráči, skvělí lidé a parádní šachy…..to opět bude Štěpánský Vlčnovský turnaj…..přijedete? 26.12.2018 Vlčnov od 9:00.

 

Konečná tabulka po 9 kolech

Poř.   Jméno Rtg FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd 8.Rd 9.Rd Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1   Bojda Lubomir 2074 SVK 77w1 63b1 5w1 4b½ 7w1 14b½ 6w1 12b1 2w½ 7,5 53,5 43,0 43,50
2 IM Sosna Jan 2333 CZE 76w1 34b1 44w½ 45b1 4w½ 6b½ 21w1 14b1 1b½ 7,0 50,0 39,0 37,50
3 FM Holemar David 2281 CZE 69b0 49w1 73b1 26w½ 47b1 13w1 11b½ 32w1 5b1 7,0 46,0 36,0 36,50
4   Koutny Petr 2220 CZE 51b1 22w1 32b1 1w½ 2b½ 19w1 8b½ 10w½ 11b½ 6,5 54,5 42,5 37,50
5 IM Zpevak Pavel 2339 CZE 48b1 27w1 1b0 36w1 32b1 9w1 14w1 7b½ 3w0 6,5 54,0 42,0 36,25
6 WGM Worek Joanna 2343 CZE 38w1 62b1 33w1 9b½ 10b1 2w½ 1b0 8w½ 21w1 6,5 53,5 42,0 36,00
7 FM Jurasek Miroslav 2249 CZE 65b1 46w1 31b½ 11w1 1b0 25w1 20b1 5w½ 8b½ 6,5 51,5 40,0 35,00
8 IM Babula Milan 2257 CZE 41w1 29b1 45w½ 44b1 9w½ 33b1 4w½ 6b½ 7w½ 6,5 50,5 39,5 35,25
9   Kapusta Petr 2185 CZE 89w1 36b1 16w1 6w½ 8b½ 5b0 22w1 34b1 10w½ 6,5 50,0 41,0 33,75
10 FM Mudrak Josef 2272 CZE 73w1 37b1 60w1 13b1 6w0 21b½ 23w1 4b½ 9b½ 6,5 49,5 39,5 33,75
11 FM Karlik Vladimir 2238 CZE 57w1 39b1 25w½ 7b0 45w1 44b1 3w½ 33b1 4w½ 6,5 49,0 37,5 33,00
12 FM Vrana Frantisek 2270 CZE 84b1 54w½ 24b1 19w0 26b1 46w1 31b1 1w0 20b1 6,5 46,5 36,0 31,25
13   Husek Martin 2148 CZE 61w1 40b1 71w1 10w0 46b½ 3b0 38w1 25b1 23w1 6,5 46,5 36,0 30,75
14   Krizek Frantisek 1961 CZE 83b1 50w1 72b1 70w1 19b1 1w½ 5b0 2w0 24b1 6,5 46,5 36,0 29,25
15   Zpevakova Jana 2083 CZE 59b1 26w1 19b0 69w½ 75b1 31w½ 36b½ 47w1 33b1 6,5 41,5 32,5 29,25
16   Benes Miroslav 1928 CZE 93b1 24w1 9b0 80w1 31b0 59w1 32b0 48w1 35w1 6,0 40,5 32,0 24,00
17   Zabloudil Radek 1689 CZE 31b0 98w1 52b0 39b1 71w1 22w0 63b1 60w1 32b1 6,0 37,0 31,0 22,00
18   Pecho Juraj 1919 SVK 80b0 35w1 79b1 32w0 59b0 70w1 64b1 61w1 34w1 6,0 37,0 29,0 25,00
19   Palka Bronislav 1908 CZE 90w1 23b1 15w1 12b1 14w0 4b0 33w0 28b½ 44w1 5,5 49,0 40,0 28,25
20   Hudacek Josef 2060 CZE 64w1 71b0 41w1 25b1 34w1 23b½ 7w0 27b1 12w0 5,5 47,0 37,0 27,75
21   Stanec Stanislav 2182 CZE 72b½ 85w1 54b1 31w½ 27b1 10w½ 2b0 36w1 6b0 5,5 46,5 36,5 25,50
22   Jires Jiri 1926 CZE 87w1 4b0 77w1 28b1 33w0 17b1 9b0 51w½ 47b1 5,5 45,0 35,5 24,75
23   Abel Peter 2212 SVK 66b1 19w0 84b1 52w1 62b1 20w½ 10b0 31w1 13b0 5,5 44,5 35,0 23,25
24   Kicmer Petr 2218 CZE 81w1 16b0 12w0 77b1 51w1 63b1 27w½ 44b1 14w0 5,5 44,0 34,5 22,25
25   Vrtal Jaroslav 1981 CZE 79b1 80w1 11b½ 20w0 49b1 7b0 69w1 13w0 52b1 5,5 44,0 34,5 22,25
26   Dubovecky Josef 1837 CZE 94w1 15b0 64w1 3b½ 12w0 35b0 70w1 53b1 49b1 5,5 43,5 34,5 22,00
27   Chmelar Zdenek 1974 CZE 88w1 5b0 81w1 71b1 21w0 76b1 24b½ 20w0 51b1 5,5 40,5 31,0 20,25
28   Mostek Jan 1647 CZE 62b0 42w1 48b1 22w0 65b0 73w1 84b1 19w½ 46b1 5,5 39,5 31,0 23,25
29   Slaba Andrea 1948 SVK 58b1 8w0 47b0 75w0 83b1 81w1 59b1 40w1 30b½ 5,5 39,5 30,0 22,25
30   Cermak Jan 1903 CZE 85b0 53w1 70b0 50w0 58b1 66w1 82b1 55b1 29w½ 5,5 37,0 28,5 23,25
31   Krca Milan 2031 CZE 17w1 68b1 7w½ 21b½ 16w1 15b½ 12w0 23b0 36b½ 5,0 51,5 41,0 27,75
32   Stana Marek 2008 CZE 35w1 74b1 4w0 18b1 5w0 52b1 16w1 3b0 17w0 5,0 51,0 40,5 25,00
33   Skalsky Alexandr 2067 CZE 47b1 52w1 6b0 59w1 22b1 8w0 19b1 11w0 15w0 5,0 50,0 39,5 24,00
34   Petrzela Pavel 1979 CZE 70b1 2w0 51b1 82w1 20b0 65w1 48b1 9w0 18b0 5,0 44,5 34,5 19,50
35   Vanhara Jiri 1678 CZE 32b0 18b0 94w1 40b½ 74w1 26w1 60b½ 37w1 16b0 5,0 42,0 34,0 20,50
36   Knotek Josef 1898 CZE 95w1 9w0 83b1 5b0 81w1 78b1 15w½ 21b0 31w½ 5,0 41,5 33,0 17,25
37   Ambrozi Peter 1957 SVK 43w1 10w0 59b0 64b1 69w1 47w½ 40b½ 35b0 66w1 5,0 41,5 31,5 21,25
38   Janas Vladimir 1818 CZE 6b0 79w0 93b1 53w1 70b½ 49w1 13b0 50w1 39b½ 5,0 40,5 32,0 19,75
39   Kozojed Vlastislav 1929 CZE 67b1 11w0 82b0 17w0 43w1 89b½ 56w1 69b1 38w½ 5,0 40,0 31,0 20,75
40   Pistek Jan 1891 CZE 91b1 13w0 80b0 35w½ 56b1 72w1 37w½ 29b0 61w1 5,0 39,5 30,5 19,50
41   Kunc Pavel 1763 CZE 8b0 58w1 20b0 83w0 86b1 53w0 80b1 82w1 60b1 5,0 37,0 27,5 17,50
42   Curidlo Jan 1865 SVK 74w0 28b0 86w0 57b1 87w1 61b0 88w1 65b1 59w1 5,0 34,5 26,0 18,50
43   Stolar Michal 1567 SVK 37b0 73b0 97w1 48w0 39b0 91w1 81b1 84w1 63b1 5,0 31,5 25,5 13,50
44   Blaha Petr 2043 CZE 82b1 75w1 2b½ 8w0 54b1 11w0 46b1 24w0 19b0 4,5 46,5 36,5 19,00
45   Kucera Tomas 2003 CZE 53b1 83w1 8b½ 2w0 11b0 50w1 47b0 52w0 72b1 4,5 44,5 34,5 18,75
46   Vavra Antonin 1929 CZE 78w1 7b0 61w1 68b1 13w½ 12b0 44w0 72b1 28w0 4,5 44,5 34,5 18,25
47   Snasel Michal 1704 CZE 33w0 97b1 29w1 60b1 3w0 37b½ 45w1 15b0 22w0 4,5 44,0 36,0 17,50
48   Juriga Tomas 1800 CZE 5w0 88b1 28w0 43b1 61w1 62b1 34w0 16b0 55w½ 4,5 43,5 34,0 18,25
49   Rozumek Vlastimil 1998 CZE 56w½ 3b0 57w1 74b1 25w0 38b0 89w1 76b1 26w0 4,5 41,5 32,0 16,25
50   Ruzicka Filip 1679 CZE 60w0 14b0 87w1 30b1 68w1 45b0 52w½ 38b0 76w1 4,5 40,5 31,0 18,25
51   Ondrusek Jan 1756 CZE 4w0 87b1 34w0 90b1 24b0 80w1 78w1 22b½ 27w0 4,5 40,0 31,0 14,75
52   Sanak Frantisek 1833 CZE 97w1 33b0 17w1 23b0 89w1 32w0 50b½ 45b1 25w0 4,5 39,5 32,5 16,25
53   Fridrich Vaclav 1675 CZE 45w0 30b0 55w1 38b0 96w1 41b1 76w½ 26w0 75b1 4,5 39,0 31,5 16,75
54   Travnicek Krystof Mikulas 1944 CZE 86w1 12b½ 21w0 56b1 44w0 69b0 72w0 70b1 78w1 4,5 38,0 28,5 17,75
55   Sedlacek Roman 1283 CZE 71w0 64b0 53b0 93w1 79b1 67w1 65b1 30w0 48b½ 4,5 35,5 28,0 15,75
56   Podskubka Ondrej 1673 CZE 49b½ 72w½ 75b½ 54w0 40w0 77b1 39b0 89w1 73b1 4,5 35,5 28,0 15,25
57   Chury Petr 1760 CZE 11b0 67w½ 49b0 42w0 93b½ 85w1 58b½ 92w1 74b1 4,5 35,5 27,0 14,25
58   Ficenc Libor 1565 CZE 29w0 41b0 96w1 81b0 30w0 95b1 57w½ 77b1 69w1 4,5 34,5 27,0 13,25
59   Slaby Jozef 1734 SVK 15w0 94b1 37w1 33b0 18w1 16b0 29w0 68b1 42b0 4,0 45,0 36,5 17,00
60   Murin Pavol 2024 SVK 50b1 69w1 10b0 47w0 72b½ 75w1 35w½ 17b0 41w0 4,0 42,0 32,0 15,75
61   Janik Miroslav 1735 CZE 13b0 91w1 46b0 85w1 48b0 42w1 62w1 18b0 40b0 4,0 41,0 32,0 14,50
62   Vranova Zdenka 1980 CZE 28w1 6w0 65b1 63b1 23w0 48w0 61b0 66w0 82b1 4,0 41,0 31,5 16,50
63   Stojan Frantisek 1845 CZE 92b1 1w0 85b1 62w0 82b1 24w0 17w0 64b1 43w0 4,0 40,5 30,5 12,50
64   Kolomaznik Ladislav 1699 CZE 20b0 55w1 26b0 37w0 85b1 71b1 18w0 63w0 84b1 4,0 40,0 31,0 14,00
65   Sovadina Martin 1762 CZE 7w0 78b1 62w0 86b1 28w1 34b0 55w0 42w0 83b1 4,0 40,0 30,5 15,00
66   Slanicay Gabriel 1743 CZE 23w0 90b0 78w0 94b1 95w1 30b0 71w1 62b1 37b0 4,0 33,5 26,0 11,50
67   Psotka Tomas 1555 CZE 39w0 57b½ 74w½ 89b0 77w½ 55b0 92b½ 81w1 91b1 4,0 31,5 24,0 12,50
68   Javor Jan 1821 CZE 98b1 31w0 95b1 46w0 50b0 82w0 83b1 59w0 80b1 4,0 29,5 24,0 8,50
69   Volcik Stanislav 1778 CZE 3w1 60b0 90w1 15b½ 37b0 54w1 25b0 39w0 58b0 3,5 44,5 35,0 17,25
70   Tomanek Pavel 1622 CZE 34w0 76b1 30w1 14b0 38w½ 18b0 26b0 54w0 92b1 3,5 44,0 35,0 14,00
71   Skalka Josef 1837 CZE 55b1 20w1 13b0 27w0 17b0 64w0 66b0 86w1 79b½ 3,5 42,5 33,0 14,75
72   Martinka Jakub 1737 CZE 21w½ 56b½ 14w0 95b1 60w½ 40b0 54b1 46w0 45w0 3,5 41,0 32,5 13,50
73   Oharek Vlastimil 1777 CZE 10b0 43w1 3w0 88b1 78w0 28b0 94w1 74b½ 56w0 3,5 40,5 31,5 11,75
74   Spilar Martin 1334 CZE 42b1 32w0 67b½ 49w0 35b0 79w1 75b½ 73w½ 57w0 3,5 38,5 30,0 14,00
75   Kolouch Jiri 1820 CZE 96w1 44b0 56w½ 29b1 15w0 60b0 74w½ 78b½ 53w0 3,5 38,5 30,0 13,25
76   Stos Radek 1798 CZE 2b0 70w0 91b1 79w1 80b1 27w0 53b½ 49w0 50b0 3,5 38,5 29,0 11,25
77   Baricak Juraj 1705 SVK 1b0 92w1 22b0 24w0 67b½ 56w0 93b1 58w0 89b1 3,5 38,5 29,0 9,00
78   Janik Libor 1552 CZE 46b0 65w0 66b1 84w1 73b1 36w0 51b0 75w½ 54b0 3,5 36,5 28,5 12,25
79   Rucka Pavel 1651 CZE 25w0 38b1 18w0 76b0 55w0 74b0 97w1 87b1 71w½ 3,5 35,5 28,5 10,75
80   Gosa Jiri 1390 CZE 18w1 25b0 40w1 16b0 76w0 51b0 41w0 88b1 68w0 3,0 42,5 33,5 14,00
81   Vanhara Petr 1750 CZE 24b0 93w1 27b0 58w1 36b0 29b0 43w0 67b0 90w1 3,0 39,5 32,0 9,00
82   Hronek Martin 1698 CZE 44w0 96b1 39w1 34b0 63w0 68b1 30w0 41b0 62w0 3,0 39,0 31,5 11,00
83   Novotny Jan 1584 CZE 14w0 45b0 36w0 41b1 29w0 90b1 68w0 95b1 65w0 3,0 39,0 30,5 9,50
84   Zpevakova Katerina 1773 CZE 12w0 86b1 23w0 78b0 90w1 88b1 28w0 43b0 64w0 3,0 38,5 29,5 8,50
85   Pavelka Zdenek 1381 CZE 30w1 21b0 63w0 61b0 64w0 57b0 87w0 97b1 96w1 3,0 33,5 27,0 8,50
86   Polacek Arnost 1560 CZE 54b0 84w0 42b1 65w0 41w0 94b0 96w1 71b0 95w1 3,0 31,0 24,0 9,00
87   Nemec Jakub 1406 CZE 22b0 51w0 50b0 98w1 42b0 92w0 85b1 79w0 97b1 3,0 30,0 24,0 4,50
88   Svetinsky Antonin 1618 CZE 27b0 48w0 98b1 73w0 91b1 84w0 42b0 80w0 94b1 3,0 29,5 23,5 5,00
89   Peska Antonin 1740 CZE 9b0 95w0 92b1 67w1 52b0 39w½ 49b0 56b0 77w0 2,5 37,0 28,5 9,00
90   Hornak Ondrej 1389 CZE 19b0 66w1 69b0 51w0 84b0 83w0 91b½ 93w1 81b0 2,5 31,0 23,5 7,25
91   Zizka Miroslav 1343 CZE 40w0 61b0 76w0 97b1 88w0 43b0 90w½ 94b1 67w0 2,5 30,0 24,0 4,25
92   Holecek Dominik 1320 CZE 63w0 77b0 89w0 96b0 97w1 87b1 67w½ 57b0 70w0 2,5 28,0 22,5 6,00
93   Kadlcik Marek 1488 CZE 16w0 81b0 38w0 55b0 57w½ 96b1 77w0 90b0 98w½ 2,0 31,5 25,0 4,50
94   Prochazka Miroslav 1300 CZE 26b0 59w0 35b0 66w0 98b1 86w1 73b0 91w0 88w0 2,0 31,0 25,0 3,50
95   Koutny Libor 1372 CZE 36b0 89b1 68w0 72w0 66b0 58w0 98b1 83w0 86b0 2,0 30,0 24,5 3,00
96   Nikorjak Miroslav 1000 CZE 75b0 82w0 58b0 92w1 53b0 93w0 86b0 98w1 85b0 2,0 26,5 21,5 3,00
97   Kralik Jan 1000 CZE 52b0 47w0 43b0 91w0 92b0 98w1 79b0 85w0 87w0 1,0 29,0 23,5 0,50
98   Mentzl Matous 1000 CZE 68w0 17b0 88w0 87b0 94w0 97b0 95w0 96b0 93b½ 0,5 25,0 18,0 1,00

Napsat komentář