Výsledky 2.liga E a Krajská soutěž – západ

 

 

 

 

Můžeme se podívat, jak dneska hráli týmy 2.ligy E své druhé kolo a jak to všechno dopadlo, jestli se naplnili sny papírově silnějších týmů nebo ne.

 
ŠK Staré Město B   Zbrojovka Vsetín
Húsek Martin Z  2154 1 0 2380 Motúz Karol C Z 
Mrkus František Z  2162 0 1 2261 Viták Pavel Z 
Vavruška Antonín Z  2052 ½ ½   Vereš Andrej C Z 
Babula Vlastimil 1951 ½ ½ 2120 Stančík Jakub Z 
Vránová Zdeňka 1972 ½ ½ 2084 Parák Dominik Z 
Vávra Antonín 1945 ½ ½ 2021 Zádrapa Radek Z 
Šmíd Jan 1919 ½ ½ 2078 Bosák Jan Z 
Krča Milan 1969 0 1 1977 Zvardoň Petr H
  3 ½ 4 ½  
SK Podlužan Prušánky z.s.   ŠK Veselí nad Moravou
Lanč Alois C Z  2292 ½ ½ 2255 Hudeček Jan Z 
Gaša Patrik C Z  2162 ½ ½ 2110 Symerský Petr Z 
Boháček Milan Z  2123 ½ ½ 2002 Bílek Petr Z 
Sremaňák Slavomír C 2144 1 0 1968 Klenner Richard Z 
Mlénský Dalibor Z  2106 0 1 2099 Trávníček Petr H Z 
Hudaček Josef 2067 0 1 1927 Skalka Jan Z 
Vrtal Jaroslav 2023 ½ ½ 1927 Křížek František
Mayer Josef 1989 1 0 1949 Uřičář Zdeněk
  4 4  
ŠK GARDE Lipovec   ŠO Kunovice
Markoš Ján C Z  2571 ½ ½ 2338 Zpěvák Pavel Z 
Kratochvíl Josef H Z  2332 0 1 2314 Worek Joanna H Z 
David Pavel Z  2306 ½ ½ 2180 Beil Martin Z 
Bělík Dalibor Z  2257 ½ ½ 2204 Beil Zdeněk H Z 
Fojtík Tomáš Z  2065 ½ ½ 1926 Trávníček Kryštof Mikuláš Z 
Sekanina Jiří Z  2035 1 0 1950 Knotek Josef Z 
Kopřiva Oldřich 2079 1 0 1869 Rojar Libor Z 
Chládek Václav 2032 ½ ½ 1680 Slanicay Gabriel
  4 ½ 3 ½  
A64 PROCLIENT Grygov   TJ Vlčnov
Matoušek Petr H 2080 1 0 2261 Mudrák Josef H Z 
Zvolánek Libor Z  2107 ½ ½ 2227 Babula Milan Z 
Švancara Petr Z  2158 1 0 2166 Buráň Jaroslav Z 
Šobáň Jaroslav 2110 1 0 2238 Kapusta Petr H
Hrabal Michal H 2067 1 0 2228 Koutný Petr Z 
Musil Vítězslav 1935 ½ ½ 2100 Vlach Karel Z 
Vysloužil Lukáš 1838 1 0 2283 Bednář Jaromír C
Zedník Josef 2128 ½ ½ 1864 Moštěk Jan
  6 ½ 1 ½  
SK Prostějov   Slavia Kroměříž B
Závůrka Roman Z  2123 ½ ½ 2460 Malinovský Karel Z 
Adamčík Martin Z  2129 0 1 2185 Cagašík Tomáš Z 
Londin Šimon Z  2079 0 1 2153 Karlík Vladimír Z 
Zbořil Tomáš H Z  2104 0 1 2062 Brázdil Roman H Z 
Sýkora Jan Z  2070 0 1 1982 Beneš Miroslav Z 
Hrabal Matěj Z  1804 0 1 2024 Petřík Petr Z 
Urbanová Daniela 1725 1 0 1955 Kašík Miroslav Z 
Vláčil Vladimír 1973 0 1 2099 Jablečník Gustav
  1 ½ 6 ½  

 

Krajská soutěž – západ

ŠO TJ Zborovice A   TJ Vlčnov B
Sas Roman Z  1909 1 0 1764 Oharek Vlastimil Z 
Prachař Mojmír Z  1890 1 0 1538 Psotka Tomáš H Z 
Daněk Libor H Z  2063 1 0 1634 Bartoš Karel
Zajíček Radek H Z  1820 1 0 1712 Ondrůšek Jan
Žalčík Vincenc H Z  1769 1 0 1178 Kadlčík Marek
Nezdařil Miroslav 1754 1 0 1450 Kadlčík Petr
Prachař David 1618 0 1 1824 Javor Jan
Nezdařil Vlastimil 1562 ½ ½ 1509 Pavelčík Jaroslav
  6 ½ 1 ½  
ŠO Kunovice B   TJ Fatra-Slavia Napajedla A
Malůš Petr Z  1825 1 0 1927 Pálka Bronislav Z 
Šácha Milan Z  1683 0 1 1966 Kopčil Milan Z 
Ondra Jiří 1765 ½ ½ 1986 Vidlář Pavel Z 
Zemčík Jan 1615 ½ ½ 1881 Bartas Pavel Z 
Růčka Pavel 1733 ½ ½ 1891 Kozojed Vlastislav Z 
Všetulová Viktorie 1364 0 1 1781 Bažant Pavel Z 
Vaňková Marie 1291 ½ ½ 1594 Černý Michal H Z 
    0 1 1732 Sedláček Roman
  3 5  
Slavia Kroměříž D   Sokol Postoupky B
Navrátilík Pavel V Z  2047 ½ ½ 2062 Brázdil Roman V Z 
Šudřich Radek V Z  2006 1 0 1681 Vančura Jakub V Z 
Firych Miroslav Z  2011 ½ ½ 1823 Charčenko Valerij Z 
Navrátil Marek Z  1842 1 0 1565 Šimčáková Julie Z 
Jánek Jiří Z  1832 1 0 1499 Večeřa Dominik Z 
Butula Miroslav Z  1926 ½ ½ 1408 Kubín Tomáš Daniel Z 
Rada Zdeněk 1904 1 0 1369 Opluštil Pavel
Štencel Karel 1726 1 0 1378 Vylíčil Adam
  6 ½ 1 ½  
ŠK Holešov B   ŠK Dolní Němčí A
Rafaja Marek V Z  1947 ½ ½ 2052 Zpěváková Jana H
Macůrek Miloslav Z  1812 ½ ½ 1972 Čechál Martin Z 
Petržela Pavel V Z  2003 1 0 1874 Světinský Antonín Z 
Vymětal Milan Z  1849 1 0 1893 Zpěváková Kateřina Z 
Krajcar Pavel Z  1742 0 1 1845 Šumšal Václav Z 
Ševela Vladimír Z  1762 ½ ½ 1782 Hrabal Radek H
Myška Dušan H 1725 1 0 1926 Hruška Karel Z 
Hromada Jiří 1630 1 0 1476 Štos Radek
  5 ½ 2 ½  
SK EMKaD Holešov A   TJ Bojkovice A
Ploch Petr Z  1867 1 0 1883 Kolouch Jiří Z 
Šašek Jaroslav H Z  1770 ½ ½ 1847 Mikulčík Josef H Z 
Trávníček Jaroslav H Z  1817 ½ ½ 1832 Prchla Jaromír Z 
Sovadina Martin Z  1758 0 1 1722 Vaňhara Petr Z 
Janík Libor Z  1662 1 0 1733 Jandl Miroslav
Peška Antonín Z  1655 ½ ½ 1837 Vaňhara Jiří
Štefek Jan H Z  1598 1 0 1664 Kratochvílová Magdalena H
Janík Miroslav 1617 1 0 1548 Krátký Ctibor
  5 ½ 2 ½  
SK Boršice B   ŠK Staré Město E
Pfeffer Erik V Z  1976 0 1 2061 Studený Radovan V Z 
Havránek Michal V  1979 1 0 1922 Stuchlý Radim V Z 
Pfeffer Dominik Z  1750 ½ ½ 1892 Štefaník Richard Z 
Frýbort Pavel Z  1777 0 1 1843 Burda Josef Z 
Ludvíček Josef Z  1747 1 0 1714 Nekarda Jan Z 
Tománek Pavel 1625 0 1 1674 Macháček Lukáš Z 
Volčík Stanislav 1752 1 0 1662 Štefaník Petr
Stodůlka Václav 1647 1 0 1595 Kučera Pavel
  4 ½ 3 ½  

9 komentářů u “Výsledky 2.liga E a Krajská soutěž – západ

  1. A teť k okresní soutěži,D mužstvo nastoupilo doma proti St.městu G a zároveň s mužstvem E proti Kunovicím D Z déčko jako první odehrál svůj první zápas Miosga Maxmilián st.žák proti stejnému soupeři Oba hráči dělali školácké chyby,bylo to jako na houpačce, čekalo se kdo udělá větší chybu,nakonec se štěstí přiklonilo k našemu hráči,vedli jsme jedna nula.St. Město přivezlo pět žáků moc velkou naději na výhru neměli.Jediný hráč na první šachovnici Babula Matěj bodoval. Co se týká Ečka,Kunovice sice nepřijeli v silné sestavě, ale my jsme ta
    m měli taky tři žáky začátečníky,jediný kdo bodoval byl Mira Nikorjak a Dominik Holeček,kterého musím poch válit za výbornou hru proti zkušenému Bílkovi.Možná by to jinak dopadlo, kdyby se zůčastnil i kapitán Petr Kadlčík,ale šlo o to aby si zahráli a získali zkušenosti žáci.

  2. Cose týká Aplus B týmů už bylo několik komentářů napsáno,nehažme flintu do žita a začněme zase první pátky v měsíci trénovat a zlepšit více zodpovědnosti k nastupování k jednotlivým zápasům.Tím myslím hlavně Béčkaře.Hrát zápas bez šesti hráčú základní sestavy je nezodpovědnost.

  3. Ranní kafe ve Švédsku a komentář, který musel přijít. Toto byl nejhorší zápas, jaký jsem za posledních hodně roků zažil, nebudu nikoho tady jmenovat, ale od přístupu k zápasu, vedení zápasu, chybějící mikiny, komunikace, sestavovaní soupisky, bez urážky k soupeři, který vyhrál zaslouženě´, ale takto papírově slabé družstvo proti nám nikdo nepostaví ani v ZKP a my takto prohrajeme?
    Považuji to za ostudu, považuji to za podraz na lidi, co makají v zákulisí aby vše fungovalo, starají se o všechny možné věci a toto jim předvedeme?
    Považuji to za morální hazard se sponzory a ve mě se to hodně láme, jsem přesvědčen o tom, že ještě jeden takový zápas zažiju a nebudu dál ve Vlčnově…..ono to není jenom si jít zahrát, nehrajeme za sebe, ale za každého člověka který nám věří, fandí a drží palce, za každého který maká pro to aby jsme si mohli my jen zahrát a toto bylo i na mě moc….
    Až takto mě tento zápas vzal, nechci a nebudu se v něm tady dnes dál motat,

    • Ahoj Peto, jak tady ctu tak ve Svedsku maji asi hodne horke kafe, jeste ze kafe nepiju 🙂 🙂 🙂
      Ja verim, ze si to sedne a bude lip, no a priste mi tip vyjde 🙂 🙂

Napsat komentář