Oficiálně začínáme.

vlcnov-znak-cvs panor.vlcnovabůdy

Dobrý den na webu!
Když něco končí, něco jiného začíná! Starý web Vlčnova zmizel a je tady nový. Nový vzhled, nové funkce a stejná myšlenka. Budeme psát denně články a nejen o Vlčnovu! Budeme trénovat, dívat se na on-line přenosy, na výsledky turnajů, na úspěchy ostatních, budeme hledat zajímavosti, budeme soutěžit – budeme tu pro Vás!

Hrajeme oddílový přebor ve Vlčnově o až tři místa v A týmu, podíváme se v létě do Vsetína, odkud bychom chtěli dělat denní reportáž, vypadá to slibně, že bychom byli v Pardubicích na Czech Open jako družstvo Vlčnova a opět by tady na webu šla vlna článků z této akce, FIDE Open Staré Město je další tsunami, které nás tady v létě zavalí. Od září soutěže, určitě přijede GM Robert Cvek a brzo už tady bude pozvánka. Ze soutěží budeme vysílat on-line přenosy, rozbory partií ……

Vlčnov má 4 družstva v každé soutěži po kraj a tak budeme sledovat všechny Zlínské soutěže a samozřejmě budeme u toho s Vámi! Zabrousíme do extraligy, kde bychom chtěli sledovat cestu Brňáků, od IM Neklana Vyskočila máme slíbené články, rozbory a foto exklusivně pro nás. GM Robert Cvek napíše pár článků opět jen pro Vás tady na tento web! Určitě budeme sledovat první ligu, kde budeme fandit Zlínu a Starému Městu a mrkneme i na přenosy ze světa a zajímavé akce…..Bude toho hodně, bude to stát za to tento web denně číst!

Malinko se vychválíme, starý web byl dobrý! Měli jsme ho rádi a chybí nám. Musíme si zvyknout na nový, má nové funkce, novou grafiku a je to naše nové dítě. Poroste s Vámi, poroste s Vašimi komentáři, s Vaší sledovaností a bude tady vždy pro Vás!

Dnes oficiálně začínáme i když malinké korektury můžou nastat!

banner_vlnovklub Joza-Uprka-cenovy-rekord-05

3 komentáře u „Oficiálně začínáme.“

  1. Komentování článků – už není nutná registrace, stačí napsat první komentář, který musí Administrátor schválit – registrovat – a jste registrování. Vám teda stačí napsat komentář, když bude Vás první hned se neukáže, ukáže se až jej Libor potvrdí, další a další už bude hned zobrazen.

    Důvod je jasný, zabráním spamům a ulehčíme problémům s registrací.

    Určitě to zkuste!!

    Odpovědět

Napsat komentář