3 komentáře u „Typický plán v šachu 2. díl“

 1. Zdravím Vás z Rozvadova, po cestě do Belgie. K dnešnímu turnaji, Honza hrál poměrne solidně a bylo radost na něj koukat, já po krátké výhre se IM Šimáčkem ( e4 c5, Jf3 Jc6, d4 cxd4, Jxd4 Jf6, Jc3 g6, Se3 Sg7, Jxc6 dxc6,e5 Jg8, Se3 Da5 varianta na kterou jsem zkoušel stokrát všechny ve Vlčnově Pavel zahrál Da5 a já Sc4, partie pomalu končí, Pavel je na tahu……Sxe5, 0-0 Jf6 , Ve1 Sxd4, Dxd4 Kf8, Vxe7 Df5, Vxf7 1-0,) Víc nic se mi nepovedlo a s lepšími hráči jsem nechytl rytmus a pokaždé prohrál, tempo jsem nechytl do konce turnaje a výsledek tomu odpovídal. Nicméně pekný turnájek, spousta známých tváří a pěkný den. Po turnaji honem odjezd směrem Holandsko-Belgie a před sebou noc za volantem…ale stálo to za to…………
  Protože wen ještě není okoukaný, upozirním na nové videa na pravé straně, je tam rozhovor s IM Vojtou Plátem hned jak vyhrál titul mistra ČR a je tam i pěkný film……Partie z pátečního přeboru jsou rozebrány a určitě se ukážu na webu!!
  Tak, pěkný zbytek víkendu

  Petr

  PS: za týden v Sobotu krajský přebor v bleskovkách – kdo by chtěl jet, pošlete mi email, propozice na Zlínském krajském webu!!

  Odpovědět
 2. Taky jsem byl na tom bleskovém turnaji spíše jen tak odreagovat se po učení víme, jak mě blesky jdou a výsledek docela dobrý uvidíte snad na webu 🙂 Ahoj

  Odpovědět
 3. Video se mi líbí, solidní kousek:), ale tento komentář píšu k dnešnímu turnaji v Brně – Bleskový den M.Jurky – za prvé protože to je jeden z nejlepších bleskových turnajů v ČR, za druhé protože jsem znal M.Jurku a pokaždé mě v bleskovce porazil, hrál takové bezpečné šachy, ale hrál je dobře a dokázal přitlačit a opravdu to byl skvělý hráč, za třetí protože jeho osud byl v některých momentech podobný mému, až na ten rozdíl že já jsem měl víc štěstí a hlavně by tady dnes měli hrát dva Vlčnovští hráči, tedy já a možná Jan Moštěk……takže článek tady určitě brzo od LIbora bude:)

  Odpovědět

Napsat komentář