Soupisky Vlčnova pro novou sezónu – úvod

Výsledek obrázku pro anonymous

Šachovnice jsou zamčené ve skříni, klubovna je zamčená pod mříží a hodiny jsou zatím vypnuté, je léto ale ve Vlčnově už máme jasno o soupiskách na novou sezónu a jestli jsme v minulé sezóně pár lidí škokovali, že za nás hráli IM Sosna, Peťa Kičmer, Pavel Dubina a Emil Macura tak mi věřte, že tento rok máme připraveno opravdu velké překvapení, které bude šokovat!

Dnes jen prozradím, že máme dva nové hráče na přestup, 3 hráče podepsané na hostování a jsme blízko mít další dva hráče na hostování. Když jen spočítám průměrné ELO těchto 7 hráčů, tak průměr ELA na každého je 2250 + . Bavíme li se o titulech, může tam být 1x IM a 1 x GM……..

 

Dnes ještě neřeknu jména, dnes ještě neřeknu ambice družstva, ale naznačím že to může být nejlepší a nejsilnější družstvo Vlčnova za posledních 100 let! Už brzo na tomto webu řekneme více!!

 

4 komentáře u „Soupisky Vlčnova pro novou sezónu – úvod“

  1. Já to myslel tak, že když tady budou takový kvalitní hráči, tak bude plná hrací místnost diváků a budeme si hledat prostor na sledování.

    Odpovědět
  2. Ne, ne, ne – Vlčnov vždy byl a bude družstvem Vlčnovjáků – tedy Vy budete makat a hrát za A i B družstva a ty posily Vás budou motivovat k lepší hře, budou Vás životně obohacovat a budou a o tom jsem si jistý šachovými posilami a hlavně lidskými posilami!! Setkání s nimi bude zážitek a jsem rád, že nás čeká další neuvěřitelná sezóna!!

    Odpovědět
  3. Když to tak půjde dál, tak si budeme pořizovat permanentky do hracího sálu, abychom měli dobrý výhled.

    Odpovědět

Napsat komentář