Soupisky Vlčnov A – představení prvních velkých posil!

index

Dnes poodkryjeme pokličku soupisek Vlčnovu A a protože jsem psal, že toto bude nejlepší družstvo Vlčnova v jeho dějinách, pojďme se dnes podívat na první posily. Možná budete překvapeni koho dnes představíme a koho považujeme za posily! Někdy příště až příjde vhodný čas budeme v odhalování soupisek pokračovat.     Vlčnov je byl a bude oddílem Vlčnovských hráčů, dnes ukážeme naše kluky, kteří se za poslední rok nejvíc zlepšili a vybojovali si právo hrát za Vlčnov A. Tito kluci ukázali největší zlepšení, největší pracovitost v tréninku a po právu budou jedním ze základních kamenů našeho družstva. Jestli jste čekali dnes nějakou pecku, tak nebuďte zklamáni, protože tito kluci jsou mnohem lepší než jaké mají ELA!  

 

Marek Staňa

Zahrál výborně na turnaji družstev v Pardubicích. Byl velkou oporou v minulé sezóně a hráči byl zvolen kapitánem Vlčnovu A pro tento rok. Ve Vlčnově má na starosti mimochodem on-line šachovnice, IT podporu webových stránek a k šachovým věcem samozřejmě od něj čekáme spoustu bodů! Bude připraven i pro Vlčnov B. Jsem si jistý, že svými výkony, přístupem k šachům, že v A týmu je po právu a patří sem!  

 

 

Milan Flekač 

Neumím si představit Vlčnov A bez Milana.  Každý v oddíle se od něj může učit umění hrát koncovky a Milan několikrát ukázal, že pro družstvo položí i život. Jeho partie ze zápasu s Uherským Brodem byla zvolena partií roku ve Vlčnově ! A Milan je dalším základním kamenem našeho družstva, i bez něj si neumím příští sezónu Vlčnov A představit!  

 

 

Vlastík Oharek 

 

Vlastík Oharek vyhrál oddílový přebor a potvrdil, že patří do Vlčnova A. V minulém roce měl problémy s očima, minulý týden hrál turnaj ve Starém Městě a i on je důlěžitým prvkem našeho týmu a počítáme s ním !  

 

 

 

Libor Ficenc ( poslední v pravo) 

V přeboru oddílu potvrdil nominaci do Vlčnovu A. Můžu o něj říct, že patří k lidem, kteří opravdu hodně trénují a na jeho výkonosti to jde vidět. Na jeho výkony jsem hodně zvědavý a těším se na partie s ním v jednom družstvu.  Jinak Libor je náš webmaster a jedna z duší Vlčnovského oddílu. Jeho výkonostní růst za poslední dva roky je neuvěřitelný i když vhledem k jeho pracovitosti to není překvapení.

 

   Honza Moštěk 

Uvidíme co mu dovolí náročné studium, ale jinak Honza hrál tento rok turnaj ve Vsetíně. Pak hrál turnaj družstev v Pardubicích a prozradím, že momentálně hodně trénuje a když vydrží, může být nejlepším Vlčnovským hráčem!  

Ondra Podškubka

Ondra zahrál dobře přebor oddílu a skončil na prvním-druhém místě a uvidíme co mu dovolí jeho časové vytížení odehrát. I s ním se počítá do týmu!

 

Samozřejmě budou připraveni hráči jako Ondrůšek, Javor a rád bych v soupisce viděl i Kadlčíky……

 

Vlčnov je a bude oddílem Vlčnovských hráčů, ale i tak budeme mít zajímavé nové hráče, kteří k nám přestoupili a další zajímavé hráče, kteří k nám jdou na hostování. O těchto hráčích jak jsem psal někdy příště.

4 komentáře u „Soupisky Vlčnov A – představení prvních velkých posil!“

 1. Já zase prozradím k mému tréninku, že mým hnacím motorem je můj trenér (Petr Koutný), který je moc skromný a pokud přijde mé zlepšení tak to bude skoro 50 % z každé strany jak z mé strany tak ze strany trenéra, který mi poradí v zahájením posílá mi tréninkové materiály a důležité je motivace a v tréninku vytrvat za měsíc tréninku se zlepšení nedostaví…

  Odpovědět
 2. Tak tohle je fotka,kde jsem vedl o 2 čisté pěšce s panem Bernatíkem,jéjda to jsem ale ještě zvrzal k remíze.. 😀

  Odpovědět
 3. A samozřejmě jsi zapomněl na sebe, protože ty jsi taky hráč Vlčnova a duše týmu. Ale je pravdou, že všichni hráči se ve Vlčnově hodně zlepšili. VLČNOV JEDE !!!!!

  Odpovědět
 4. Jak jsem psal, největšími posilami budou domácí hráči, protože to jsou úplně jiní hráči než minulý rok. Jsou zkušenější, jsou lepší, mají hlad po šachách a chtějí stále hrát! Spoustu lidí může říkat, že za Vlčnov nehraje žádný domácí hráč a že Vlčnov není Vlčnovem, přitom tady vidíte a můžete vidět, že tomu tak není…….

  Odpovědět

Napsat komentář