Carlsen vs. Karjakin 6. partie

car-kar

Přituhuje, hra se vyostřuje. Dnes čekám boj a i když má Magnus černé, tak věřím že Sergeje který byl vždy lepším teoretikem než Magnus musí zneklidňovat jeho problémy získat bílýma výhodu. Uvidíme co dnes bude, ale jde už o hodně a jedna výhra může znamenat titul pro kohokoliv. Magnus hraje mírně lepší šachy, ale i on nemá nic jistého. Jeden jediný špatný tah může přepsat dějiny šachu! Jedna jediná partie může udělat hráče nesmrtelného. Dnes , dnešní večer může být ten večer, kdy šachisté budou mít nového krále! 

4 komentáře u „Carlsen vs. Karjakin 6. partie“

    • Nuda, hodně velká nuda a az mě je líto toho kdo to platí. Dnes to bylo úplně zbytečný a zbytečná partie. Chci věřit ze se to brzo změní, jinak šachy můžou brzo na komerční úrovni brzo umřít. Radši bych kdybych mel dal peníze na děti, než na toto divadlo.

      Odpovědět
  1. Dneska zajímavá partie, černý sice pěšec méně, ale rozhodně nestojí hůře spíše bych řekl, že jenom za oběť jednoho pěšce má zo to strašně moc Sb7 to je bůh Jb4 parádní jezdec pole c2 neustále musí být pod dohledem bílého a jeho věžky budou jistě silnější než černého dneska, pokud se černý nebude bát a trochu zariskuje by to mohla být ta partie…

    Odpovědět

Napsat komentář