Carlsen vs. Karjakin 9. partie

car-kar

Volali jsme po výhře a po boji ale takhle jsme to asi nechtěli! Pojďme dnes fandit Magnusovi, protože poslední partii prohrál a prohrál jen svojí vinou, protože Sergej hrál opět jen a jen na remiz a Magnus to přepálil. Sergej netvořil hru, nesnažil se hrát aktivně, jen jak se říká bořil a bořil a zdil. Pojďme fandit dnes ať to Magnus srovná! Magnus je silnějším hráčem tak pojďme fandit ať nemáme slabšího Mistra Světa!!

Dnes opět v 20:00!

6 komentářů u „Carlsen vs. Karjakin 9. partie“

 1. Fandíme dobrým šachům a já fandím oběma, upřímně věřím, tomu že Carlsen je rozhodně lepší hráč, ale zatím neukazuje, že to tak opravdu je a na druhou stranu Karjakin ukazuje solidní šachy, ikdyž obranné a zatím Carlsen tuto zeď nerozbořil a když na konci MS budeme mít nového MS tak bych se ani trochu nedivil opravdu Karjakin je na to velmi dobře psychicky vybaven…

  Odpovědět
  • Dnes tipuji remiz a celkově vyhraje Magnus, protože je lepší…… a Karj. dostane to nejhorší co mohl dostat – zlého Magnuse:)
   i když dnes Magnus snad nemá ani minimální šanci na výhru, remiza asi, ale ještě se musí snažit

   Odpovědět
 2. Noooo velice zajímavý začátek, jesti má Carlsen až tak dlouhou přípravu nebo nevím, tak času mu moc neubylo má pěšce méně, nemá dvojci střelců, jsem zvědavý jak se to dále ukáže, myslím že Karjakin půjde do remizi, ale uvidíme ještě. Jaký je váš pohled na pozici v zahájení?

  Odpovědět

Napsat komentář