Velmistr bude poprvé hrát za Vlčnov – pozvánka na Zápas ZKP Vlčnov A – Zlín B

Robert Cvek potvrdil, že toto bude jeho první zápas ve Vlčnově! Tedy zvu Vás na tento zápas, protože to bude poprvé kdy za Vlčnov nastoupí Velmistr a možná vůbec poprvé co nastoupí Velmistr v této soutěži! Vlčnov A doma přivítá Zlín B  a úkol je jasný! 

 

Musíme ukázat Robertovi, že nás něco naučil! Musíme mu ukázat že umíme hrát šachy! Pojedeme 4 šachovnice on-line, tedy na těchto stránkách bude on-line partie Roberta!  Vlčnov si opět přepíše své kroniky a bude moct říct po tomto zápase, že jsme měli Velmistra v družstvu! 

 

Kroniky se můžou přepisovat podruhé, protože v případě výhry, Vlčnov bude mít 12 bodů a i tady by mohlo jít o zápis do našich kronik, protože by to mohlo být poprvé, co se Vlčnov zachránil v této soutěži! Dvakrát Vlčnov dostal možnost si tuto soutěž zahrát a dvakrát sestoupil, tedy tento zápas možná potvrdí – do třetice všeho dobrého!

 

Pro mě, to bude taky pěkný zápas, protože jako bývalý hráč Zlína to bude pro mě malé derby a i mě udělá velkou radost, když ukážeme Zlínu že šachy umíme hrát!  Vánoční bleskový turnaj jsem vyhrál ve Zlíně, bylo by moc pěkné Zlín porazit i podruhé!

 

Zvu Vás tímto na tento zápas, prijďte buď do klubovny, nebo se dívejte na on-line přenos, protože tento zápas vstupuje do Vlčnovských kronik!

 

Tedy, 8.1.2017 v 9:00 na tomto webu on-line a nebo v Klubovně ! 

 

 

 

9 komentářů u „Velmistr bude poprvé hrát za Vlčnov – pozvánka na Zápas ZKP Vlčnov A – Zlín B“

 1. Moc bych z toho radost neměl. Přeci jen, velmistr je na tuhle úroveň až „moc“, a proto mu partie v této souteži nic nepřinesou. My stavíme družstva tak, abychom nevyhráli, alel zlepšovali se

  Odpovědět
 2. Zdravím všechny borce ve Vlčnově a potvrzuji, že i ve vzdálených Karlových Varech Vám budu držet palce a rád se podívám na průběh zápasu.

  Ahoj Vláďa.

  Odpovědět
 3. V neděli jsem si dal ze zdravotních důvodů pauzu za naše Bčko a tak v pohodlí u počítače budu určitě sledovat boj ve Vlčnově. Abych byl v obraze tak jsem si prošel sestavy jak Vlčnova A tak i Zlína B – můj typ 5,5 : 2,5 pro domácí. Držím palce a věřím, že postup ve vašem případě není nereálný.

  Odpovědět
  • Díky Zborovčákovi! Na druhé straně celý Vlčnov Vám fandí a pokusíme se porážet Vaše hlavní soupeře! Snad pomůžeme, ale na konci to bude jen na Vás! Ale určitě, Vlčnov Vám fandí!!!

   Odpovědět
 4. Tak určitě se budou chtít jít podívat to je jasný, já to myslel těm co nehrají, ať se dojdou podívat zafandit a budeme se těšit, že C-tým bude tak silně připravenej, že dojede rychle s výhrou domů po pátečním tréninku, který každého nakopne novýma znalostma.

  Odpovědět
 5. Ani nevíš jak rádi bychom fandili i dívali se. Ale mám obavy, aby to hráči C-tymu neodflákli nespěchali na tuto velkou událost.

  Odpovědět
 6. Doufám, že se naši hráči nepříjdou jenom podívat, jak za nás bude hrát velmistr GM Cvek, ale doufám, že příjdou i fandit týmu, aby vyhrál a třeba začal zkoušet bojovat i o postup…

  Odpovědět

Napsat komentář