Memoriál Tomáše Baštince v Bezměrově

Tento pátek a sobotu pořádá TJ Sokol Postoupky šachový festival tří turnajů. A a B jsou turnaje FIDE a C národního ela. FIDE turnajů se zúčastní i hráči Vlčnova, kteří sebou vezou i online šachovnice.


V turnaji A uvidíme Ondru Podškubku, kterému budeme fandit zde anebo i na ONLINE.

V turnaji B budeme fandit jádru našich hráčů, jmenovitě Josef Kužela, Petr a Marek Kadlčíci. Chess-results a ONLINE B-turnaje.

HODNĚ ŠTĚSTÍ KLUCI

14 komentářů u „Memoriál Tomáše Baštince v Bezměrově“

 1. Tak turnaj pekny,na rok snad repete.priste min remiz ode me a budu spokojeny.zvlast remiz ve 3 kole me mrzi,jinak spokojenost,spousta dobrych lidi a srandy.

  Odpovědět
   • Počítač mi ukazoval +1.7 . Hrál jsem na výhru. Boužel přišel okamžik, kdy jsem zahral rychlo tah a bylo po výhře. Asi mě to nějak vzalo a další partie se mi hráli špatně…

    Odpovědět
 2. Druhe kolo super. A zítra Ondra v A Fide bude na onlinech. Jen to kluci nepřehánějte s rozbory dnešních partií.

  Odpovědět
 3. Tak první kolo klukům moc nevyšlo. Asi to bude tím cestováním :-). Jen Ondra remiz na rozehrání. Ale druhé kolo snad bude lepší. Držím palce!

  Odpovědět
 4. Tak co zatím vidím výsledky v turnaji B tak Kadlčík Petr bohužel prohra, stejně tak i Kužela Josef takže aby v druhém kole mákli kluci Marek jsem viděl, že hraje a skoro jako poslední takže to bude bitva asi silná. No a v turnaji A zatím výsledky kromě online nejsou vidět bohužel…

  Odpovědět
 5. Kluci držím pěsti a budu sledovat výsledky každého kola. A když budete na onlinech, tak to budu zkoušet uhádnout Vaše tahy. Vlčnov jede!!!!!

  Odpovědět

Napsat komentář