Extraliga 10. kolo – dnes zápas roku Lysá nad Labem a Nový Bor! dnes v 14:00

Šachová tht Extraliga vstoupí do své závěrečné fáze, kdy se o prodlouženém víkendu 31. 3. – 2. 4. 2017 sjedou všechny extraligové týmy do Brna, aby vybojovaly rozhodující bitvy o titul i záchranu. Finálové trojkolo nabídne především souboj o titul mezi dosud neporaženými týmy z Nového Boru a Lysé nad Labem.

Těšit se na tento vrcholný zápas můžeme v sobotu 1. dubna od 14.00, a to za přítomnosti hráčů z domácí i širší světové špičky. Brněnské příznivce bude jistě nejvíce zajímat, kterak si povedou domácí družstva Duras a Lokomotiva v boji o záchranu, který svedou především s Tatranem Litovel, no jistotu nemají ani Lysá nad Labem „B“, pražský Prestige Photo Unichess a BŠŠ Frýdek-Místek.

 

 

extraliga online

extraliga 1.4.2017 1

extraliga 1.4.2017 2

2 komentáře u „Extraliga 10. kolo – dnes zápas roku Lysá nad Labem a Nový Bor! dnes v 14:00“

  1. Tak Nový Bor vyhrál a je mistrem. Štěpán Žílka rozhodl o titulu! Takové jsou zápasy na TOP úrovni. 7x remíz a celý zápas taktivky postavená na jedné partii!! Z taktického hlediska – paráda!

    Odpovědět
  2. Tak byl jsem se dívat jak to tedy vypadá s tím derby mezi Borem a Výstavištěm a zajímavé je vyrovnanost síly soupeřů a po komentování od Vokáče, když nám ukazoval pozice tak v některých ukázkách spíše říkal ne že někdo stojí lépe či tak, ale že v některých pozicích spíše ty pozice sedí Výstavišti než hráčů Nového Boru tak přeji příjemné sledování online vysílání….

    Odpovědět

Napsat komentář