Dnes začínají Pardubice turnajem družstev – fanděte Vlčnovu!!

Milan Babula, Mira Beneš, Petr Koutný a Vlastík Oharek to je naše družstvo pro tento rok v Pardubicích. Jdeme si zahrát, užít pár pohodových dní a mít pohodu. Nemáme stres z výsledků, z pořadí a hlavním cílem je si zahrát, možná dalším cílem je se rozehrát před novou sezónou družstev, která se blíží. Jsem zvědav na Milana jak se popere s první šachovnicí, na Vlastíka jak se mu povede turnaj a na mě, jestli deka ze Vsetína bude na mě stále ležet a nebo bude pryč. Jsou tady opět Pardubice a Vlčnov bude tam, tak nám držte palce!!

 

 

Přes 125 družstev, ti nejlepší budou mít  soupisky nabité ostrými náboji a pro každého tady bude šance si zahrát s dobrými hráči a nebo potvrdit svoje nasazení. Můžeme si stokrát říkat, že si jdeme jenom zahrát, ale prohrávat se nikomu nechce, obvlášť v Pardubicích. Minulý rok jsme hráli v Pardubicích dobré šachy, nevyšlo nám poslední kolo, taková daň nováčků, tak tento rok jsme o rok zkušenější, možná o rok vyzrálejší a i když nemáme žádné ambice tento turnaj vyhrát, tak jdeme bojovat o každý tah a o dobré jméno našeho oddílu.

 

Držte nám palce, dnes začínáme!

4 komentáře u „Dnes začínají Pardubice turnajem družstev – fanděte Vlčnovu!!“

  1. Tak na konec výhra 3:1 pro naše barvy. Ale přední desky mě překvapily. Zítra už to však budou mít kluci asi těžší.

    Odpovědět
  2. Taky budu sledovat počínání našeho družstva. 131 družstev je velmi slušný turnaj, tak snad se klukům do 30 podaří dostat. Dnes mají lehčího soupeře, ale uvidíme co cesta s nimi udělala :-).

    Odpovědět

Napsat komentář