Soupiska TJ Vlčnov A 2 liga E 2017/2018

Možná to už není tajemstvím a možná to není už ani překvapením, ale dnes poprvé a dnes oficiálně tady na našem webu kompletní soupiska našeho družstva, který bude hrát historicky poprvé 2 ligu a jako dárek jsme dostali startovní číslo 1. Uvidíme jak se nám bude dařit a uvidíme jaké budou soupisky ostatních družstev, ale Vlčnov je družstvo ambiciózní a podle toho vypadá i naše soupiska.

 

 

1 šachovnice a hned jeden z nejlepších hráčů našeho okolí. IM Pavel Zpěvák, který bude hrát Extraligu za Litovel, Bundesligu a ZKP za Kunovice tak i u nás bude patřit k oporám našeho týmu. První šachovnice je důležitá  a Pavel svojí úlohu určitě zvládne. Těšíme se všichni na hru s ním v našem družstvu.

 

 

 

 

2 šachovnice Milan Babula ( na fotce v levo) tento rok přestoupil do Vlčnova a už v loni patřil k oporám našeho družstva. Po šachové odmlce se dostává zpátky do své šachové síly a to jen potvrdil skvělým vystoupením v Pardubicích, kde vyhrál první šachovnici a pěkně zahrál i na turnaji ve Starém Městě. Co víc, dává nám rady a lekce, které potřebujeme. Tímto mu ještě jednou děkuji za parádní přednášku, kterou měl u nás minulý víkend!

 

 

 

 

3 šachovnice WGM Joanna Worek, mezi ženami v ČR jednička, reprezentantka ČR a naše nejkrásnější posila tohoto roku! Všichni se těšíme na hru s ní v jednom družstvu, jsem si jistý že domácí zápasy budou lákat spoustu fanoušků našeho oddílu. Možná že i to peklo, které jsme připravovali hostujícím družstvům ve Vlčnově mírně ochladne, když bude mezi námi tato žena! Ale pozor, šachově bude bojovat za Vlčnov a nechtěl bych hrát tento rok proti Vlčnovu!

 

 

4 šachovnice a Jára Buráň, náš remízový princ, který  slibuje bojovat a remízy odmítat.  Ale bez legrace, toto je další skvělý a silný hráč, který za nás bude hrát. Jára byl s námi při postupu z ZKP i tentokrát s jeho hrou počítáme, protože jeho sílu známe a víme, že mezi nás patří.

 

 

 

 

5 šachovnice – Petr Koutný. Co říct, snad jen to že jsem kapitánem tohoto družstva, které bude dělat dobré jméno Vlčnovu. Budeme chtít i přes velké počty posil, stavět domácí hráče a jednoznačný úkol je záchrana v soutěži.  Cokoliv navíc je nadstavba, kterou si chceme ale užít a vychutnat. Jsme Vlčnov a jak říkal Emil, Vlčata vždy bojují až do konce!

 

 

 

 

6 šachovnice Peťa Kičmer – 3 rok už bude hrát ve Vlčnově a tak jej ani nepovažuji za hosta našeho oddílu. Zajímavé tento rok, že Peťa bude hrát 2 ligu F za Havířov a 2 ligu E za Vlčnov a i to je možné dle našich pravidel.

 

 

 

 

 

7 šachovnice Karel Vlach, který s námi postoupil do druhé ligy a i od něj čekáme dobré výsledky.

 

 

 

 

 

 

 

8 šachovnice    – Peťa Partyš – druhým rokem hráč Vlčnova. Je výborné jak jej naučili hrát šachy v Boršicích, protože Peťa je silný hráč a pravý bojovník za šachovnicí. Zapadl do družstva a druhým rokem bude hrát za nás. Těšíme se.

 

 

 

 

Pavel Dubina – neradujte se, Pavel je sice 9 šachovnice, ale protože máme spoustu písmenek a víme o pár kolizích, kdy někteří hráči za nás nemůžou hrát, Pavel bude za nás hrát a to poměrně často a tak jeho sílu pocítí hodně našich soupeřů:)

 

 

 

 

To je základní sestav našeho družstva, ale jak jsem říkal budeme hrát s domácími hráči, protože toto je i jejich druhá liga a tak není vyloučeno, že soupeře budeme často šokovat naší soupiskou.

 

Na druhou ligu se těšíme a jsme připraveni!

 

 

 

 

 

1 komentář u „Soupiska TJ Vlčnov A 2 liga E 2017/2018“

Napsat komentář