Turnaj na Kurniku ( playok.com) dnes 22.2.2018 v 20:40

 

Zvu Vás každého, kdo si bude chtít zahrát. Tentokrát opět na kurniku, alias playok a snad se podaří a příště už to bude jinde a v lepším prostředí, ale tentokrát si to dáme ještě jednou na kurniku. Je to příjemné, když víte že hrajete s kamarádem, kolegou či známým z jiného oddílu a pak ty partie mají větší náboj. Turnaj bude opět na stránce turnaje

ale bude založen až příští týden, určitě budu informovat. Jinak je vše při starém, 9 kol, 5 minut na partii, jméno turnaje bude Koutnyy. Už teď se můžete hlásit Vaší přezdívkou a jménem do tohoto článku, během příštího týdne doplním přesnou adresu turnaje. Těším se na pěkné šachy, Petr.

 

tedy: 22.2.2014 v 20:040, 9 kol na 2 x 5 minut. Den po turnaji partie a článek na webu. Hraje se až 20:40, tak aby ten kdo chtěl vidět fotbal, se na něj podíval a pak si šel zahrát šachy.!

Turnaj založen pod mým jménem, koutnyy a jinak má číslo: 8322384, a klikem tady jste tam:

turnaj na kurniku

 

 

Bylo by super z toho udělat tradici, možná 1x za 14 dní, možná třeba první čtvrtek v měsíci a nebo poslední čtvrtek v měsíci, uvidíme a dík za Vaše názory, jak často, v jaký den v jaký čas je to nejlepší…uvidíme co z toho vyrobíme:)

 

Budu průběžně aktualizovat ti, co chtějí hrát

 Petr Koutný – koutnyy.

Marek Kadlčík – 

3 komentáře u „Turnaj na Kurniku ( playok.com) dnes 22.2.2018 v 20:40“

 1. Tonny – je Tonda Krmíček, kamarád Kryštofa
  Moravan – Libor Rojar
  Kmikit – Kryštof Trávniček
  hatuqua – Duro Pecho – Bziny
  Hanibal8 – Petr Haluška Bziny
  grno – Roman Hrnčiar Bziny
  finito – Libor Ficenc
  Podškubka – Ondra
  Šumcar – Marek Kadlčík

  Odpovědět

Napsat komentář