Krajský přebor mladšíchá žáků 2018

 

 

 

Dobrý den, chtěl bych upozornit naše příznivce a celý tým Vlčnova, že dneska 3.3.2018 se v 7:40 náš tým mladších žáků vypravil pod vedením Hlavního trenéra Petra Kadlčíka do Bezměrova na šachový turnaj, který se koná, jako Krajský přebor mladších žáků… Vlčnovu se podařilo sestavit 1. tým a děti se na turnaj vypravily, jako na fotbalový tým na svůj zápas, ale místo celého autobusu vyjeli v Transitu, který nám zapůjčilo TJ Vlčnov za což jim děkujeme. Věřím, že naše děti zabojují a kapitán a trenér týmu bude v důležitých okamžicích a vypjatých emocích z proher dětí je uklidňovat… Věřím, že si turnaj užijí a naučí se hrát za tým, ptát se kapitána při nabídce remizi atd…

Na turnaji hrají 6-ti členná družstva mladších žáků a každý tým musí mít aspoň 1 dívku v týmu. Hraje se švýcarským systémem na 7 kol. Hrací tempo na partii je takové zajímavé 2 x 15 minut + 5 sekund za tah. Jako obvykle za výhru týmu 3 body, remis 1 bod a prohra 0 bodů. Teďka to nejdůležitější první 2 týmy postupují na MČR družstev mladších žáků a první 3 týmy získají medaile a poháry. Pokusím se najít daný turnaj a možná se udou výsldky po kolech zapisovat rovnou tak bych sem dal průběžné výsledky turnaje. (Moštěk Jan)

13 komentářů u „Krajský přebor mladšíchá žáků 2018“

 1. Zdravím všechny.Dekuji pánům trenerum za trpělivost a v neposlední řadě zato,jak se našim dětem věnují!Je to náročné pro hráče i trenéry(pro vás více!,).Jako rodič budu dále své dítě podporovat,povzbuzovat a věřit,že příště to bude ještě lepší výsledek.Sachum zdar?

  Odpovědět
 2. Možná to, že máme družstvo žáků, je největší letošní výhra…..naše oddílu. Bez žáků je oddíl mrtvý, ale Vlčnov je je tady a díky žákům bude i nadále…..Je to skvělý, že po Markovi, Honzovi, Ondrovi tady máme šanci mít další hráče, kteří budou patřit mezi vlky:)

  Odpovědět
 3. Já si myslím, že jsou šikovní! Nebyli poslední a aspoň Svaťa si myslím, že z toho má dobrý pocit. Už učí Štěpu matovat dámou 🙂

  Odpovědět
 4. Z mého pohledu se Vlčnovská mládež neztratila. Za což patří velké díky trenérům a dětem gratuluji k solidnimu umístění.

  Odpovědět
 5. Co vím od P.Kadlčíka tak náš tým remizoval s Malenovicemi B a prohrál s jedním týmem bohužel si nevzpomenu, který to byl.

  Odpovědět

Napsat komentář