Velká cena Vlčnov 2018 – okres Uherské Hradiště

Tak 28.04.2018 se konala další Velká cena okresu Uherské Hradiště a nyní ve Vlčnově v prostorách KSK ve Vlčnově. Vlčnov měl ve starší i mladší kategorii své zastoupení pod vedení trenérů Moštěk Jan (tedy já) a Kadlčíka Petra. Nakonec se nám podařilo postavit 6 záků co nás na tomto turnaji v pohodlí domova reprezentovali a v článku se podíváme, jak nad šchovnicí pracovali…

Popelka Svatopluk

Dneska se mu opravdu hodně dařilo a podařilo se mu ze 7 možných bodů získat 4,5 bodu, což je velmi pěkný výsledek a gratulujeme. S tím je taky spojeno krásné umístění a to 5. místo.

Trnčák Patrik

Co vím tak Patrik je na svém prvním turnaji a určitě zjistil, že je stále co zlepšovat a že je potřeba pořádně trénovat, aby se dostal mezi nejlepší hráče. Jsme rádi, že se mu líbí tato královská hra a snad ho bude bavit i nadále a bude pořádně trénovat a tím se i zlepšovat, dneska to je 19.místo.

Lörinc Lukáš

Dalším naším hráčem Lukáš, kterému se dneska taky moc nedařilo a asi vstal z postele špatnou nohou, celkově to herně nebylo špatné, ale káměn úrazu byla dneska nepozornost a nekontrolování tahů soupeře dneska tedy 3. body a 14.místo a věříme, že má navíc a ví to i on.

Holečková Markéta

Dalším hráčem je hráčka a jediná hráčka dneska z našeho oddílu Markétka, která zahrála velmi pěkně 1 partii a věděli jsme, že má dneska formu nakonec tedy 2,5 bodu a 16.místo, ale i tak to cinklo a podařilo se jí vybojovat dneska 2. místo za mladší dívky.

Kašpařík Pavel

A jsme v kategorii starších žáků, kde od nás hráli 2 hráči první zde Pavel, kterému se povedla dobrá partie v 2.kole s Gajdošem Jakubem, ale pak se ukázolo to, že v této kategorii přijelo málo hráčů, ale hlavně silných a tak dneska 2,body a 8.místo.

 

Miosga Maxmilián

Dalším hráčem co nás reprezentoval ve starších žácích byl Max a tomu se taky povedla nějaká pěkná partie třeba porazil až pozoruhodně Domininka Holečka a pak remis v posledním kole nakonec tedy 3,5 bodu což je 50 %, ale ví že má navíc, ale musí více trénovat a nakonec tedy 7.místo.

Dále se podíváme na vítěze turnaje VC obce Vlčnova 2018

 

 

 

A na závěr celkový vítězové VC okresu Uherské Hradiště pro rok 2018, kde se počítaly 3 nejlepší umístění ze všech turnajů VC daného okresu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 komentáře u „Velká cena Vlčnov 2018 – okres Uherské Hradiště“

  1. Podle mě největším problémem byl termín. Jsou dohrány soutěže, venku pěkně a prodloužený víkend, kdy v úterý je volno, tedy spoustu rodin si prodlouží víkend a někam jedou na pěkný výlet. Šachů měl každý od září do dubna až nad hlavu a tak o jeden turnaj méně – či více je asi jedno…..Určitě pěkný turnaj, škoda malé účasti, ale kluci udělali co mohli….kdo přijel, věřím že byl spokojený……Petr

    Odpovědět
  2. Dobrý den, jak se dívu na účast,tak mě to trochu mrzí. Vlčnov má jistě velké prostory, ale ta účast je opravdu nízká. Konal se snad nějaký turnaj nebo proč přijelo tolik málo žáků. Děkuji za odpověď ?.

    Odpovědět

Napsat komentář