Nominační turnaj – live na youtube

 

 

 

 

 

 

od 25.5 vždy od 15:00

 

Chtěl bych Vás všechny pozvat na akci, kterou pořádá kanál Robert a Petr šachy. Jedná se o živý a komentovaný přenos z  nominačního turnaje, které se hraje  o místo na šachové olympiádě, kde budou hrát hráči, kde každý může a chce uspět a protože takový turnaj tady opravdu dlouho nebyl a možná ani nebude jsem rád že budeme tuto akci přenášet živě.

 

Komentovat, bavit Vás budou prvních 5 kol Štěpán Žilka a posledních 5 kol Peťa Pisk…..

 

Pojďme si společně tuto akci užít, pojďme společně diskutovat a bavit se ! K dispozici bude chat, kde se můžete ptát, radit či napovídat lepší tahy……uvidíme……minimálně těším se na Vás, určitě přijďte se s námi na to podívat, přenos poběží na kanále youtube, kde aby jste mohli komentovat , staňte se odběrateli tohoto kanálu, ono vyplatí se to, protože děláme vše proto aby další akce byla Česko – Slovenský živý přenos z  šachové Olympiády a poslední akci tohoto roku, kterou bych chtěl s Vámi prožit živě, je zápas o Mistra Světa..! 

 

Ale postupně, už příští pátek, denně od 15:00 se na Vás těšíme…….potkáme se živě na youtube kanále Robert a Petr šachy, nebo na facebooku Robert a Petr šachy, nebo na facebooku Českého šachového svazu a když budete sdílet živé přenosy tak i na Vašich stránkách!!

 

Pojdťe tuto akci prožít s námi !…..

 

Cesta na Olympiádu právě začíná,……

 

 

 

 

 

2 komentáře u „Nominační turnaj – live na youtube“

Napsat komentář