Turnaj na play.ok….čtvrtek 19:00…zahrajeme?

Zvu Vás každého kdo bude chtít si zahrát na www.playok.com ….čtvrtek, 19:00 a máme připraveno 9 kol s časem 5 minut a 5 sekund za tah jako bonus, ať to má trochu úroveň a nemusíme se zhazovat na poslední sekundě…..Tak co říkáte? Jo abych nezapomněl, budeme hrát jen v naší komunitě, při přihlášení mi prosím napište heslo…dáme třeba šachy….ať vím, že to jste Vy:) ….Včlánku budu aktualizovat jména přihlášených, věřím že to může být zábava….co říkáte zahrajete? Hrát může každý kdo bude číst tento článek…..stačí jen přijít na čas, v 19:00 na play.ok a registrovat se…..kdyby cokoliv, pište mi na email…..poradím…. a prvnímu věnuji jedno starší DVD od Roberta Cveka…možná DVD dle výběru…:) 

 

Je důležité přijít k registraci nejpozději v 19:00, turnaj začne v 19:05 a na nikoho nepočká. Bude škoda, když přijdete a nebudete hrát….

 

adresa turnaje je: 

https://www.playok.com/cs/tournaments/?on=ch

 

email: koutnyy@gmail.com

 

založený pod jménem: koutnyy, těším se na Vás   Petr

 

a jména přihlášených budu psát tady…

 

Petr Koutný…přezdívká koutnyy 

 

 

14 komentářů u „Turnaj na play.ok….čtvrtek 19:00…zahrajeme?“

 1. Ahoj,
  jsem v práci,mám odpolední,tak jestli nevadí občas na vás kouknu jako divák.Přezdívka paramos

  Odpovědět
 2. ahoj, dlouho jsem nehrál žádné bleskovky, tak by si je rád taky zahrál, nick na play.ok je profiklada, díky

  Odpovědět
 3. Ahoj,turnaj s Váma ? Musel bych být šílenec nebo génius.Génius nejsem(škoda) a šílenec (?),no někdy o tom pochybuji.Vaše turnaje jsou strašně silné a já se svojí výkonností bych tam mohl leda tak oprašovat figurky.O to ale nejde.Jen tak mimochodem,právě proto hraji až za třetí manchaft.Hraji za klub Mahrla Praha.Proč tedy píši ? Zajímá mě otázka přátelských utkání pro více hráčů,organizace různých turnajů,reciproční utkání družstev,zkušenosti trenérů,rozhodčích ale i kapitánů a šéfů klubů.Jinak většinu Vašich hráčů znám.Osobně se tedy zajímám o technickou stránku.Tplatili tak např.nechápu,proč hráč či klub musí platit poplatek 50-KČ za přihlášení na listinu mezin.ELO.Vždyť přece všichni šachisté platí nemalé částky.Vůbec bych se tedy nedivil,kdyby jsme v příštích letech zaplatili takové sumy jako např.tenisté.Děkuji za trpělivost při čtení.

  Odpovědět
  • Zdravím Oto, škoda….dnes to bude legrace a zahrát si, může být zajímavé…možná si to ještě rozmyslíš….

   Přátelské utkání, teď nevím jestli myslíš na živo…( Vlčnov měl takové setkání v Bzinách) a nebo na internetě. Vše je možné a hodně poučné a veselé…:) …ELO národní se platí podle mě jen proto aby náš dostal svaz peníze, ELO mezinárodní se platí aby měla z čeho žít FIDE…..jde vždy jen o peníze….Jde i o to že je nesmyslné mít dvě ELA a dnes už je ELO rapid, ELO blesk a to vše ve vydání národní a FIDE….

   Petr

   Odpovědět
 4. Ahoj Peto, neslo by v budoucnu ten bonus zkratit na tri vteriny? Mam obavu ze se turnaj prilis natahne a rano nevstanu do prace 🙂
  Jinak pokusim se ve ctvrtek prijit a potrapit Te 🙂

  Odpovědět
 5. Takže zde budu aktualizovat…

  Petr Koutný – koutnyy
  MUDr. Valerián Valášek – Valerián
  Jiří Jiroušek – jirjan04

  Odpovědět
 6. Tak snad se vám to vyvede, bohužel s dětmi na tréninku končím v 19:00 a myslím, že po tomto tréninku nebudu mít ani síly hrát slušné šachy…

  Odpovědět

Napsat komentář