FIDE 2018 World Chess Championship – přímý přenos 6. partie, komentují Tadeáš Kriebel a Lukáš Vlasák

Tak 5. partie vypadala že hodí rozbušku do tohoto zápasu, kde jednu chvíli měl Magnus pěšce méně ale lepší figurky a potom měl zase Fabiano pěšce méně a lepší figurky a vše když se sečetlo rovnalo se remíze. Tak a protože se půli zápas, čeká nás možná rozhodující moment zápasu, pozor Magnus bude mít dvakrát po sobě bílé a možná teď ukáže co má doopravdy připraveno a možná ne, to možná má v sobě otazník, který odstraníte, když se půjdete s námi podívat na tento přenos a na toto kolo, které začíná 16.11 v 15:50 a komentují opět Tadeáš a Lukáš….

 

 

4 komentáře u „FIDE 2018 World Chess Championship – přímý přenos 6. partie, komentují Tadeáš Kriebel a Lukáš Vlasák“

 1. Jenom Peto tech. přes tablet, mobil mi nešlo psát komentáře pod videem ? jo taky fandím Fabia? DVD nepožadují jinak super video ???

  Odpovědět
 2. Jsem zvědavý co to bude turnaj zač, co připravujete? Že by to byl Vlčnovský turnaj na Štěpána ??? jinak od kluků skvělý komentář ??

  Odpovědět
  • ne nebude to Vlčnovský turnaj, bude to světový turnaj…..a my chceme být u toho, mít živé kamery, rozhovory na místě, analýzy, český komentář, anglický komentář…..uvidíme jak to vyjde..protože toto už bude stát jako auto s bazaru 🙂

   Odpovědět

Napsat komentář