Memoriál Tomáše Baštince

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šachový přátelé a přátelé Vlčnova víkend bude šachový a někteří naši hráči začínají šachový víkend již dnes, jelikož míří na šachový turnaj Memoriál Tomáše Baštince. Z Vlčnova nás budou reprezentovat Ondra Podškubka, Marek Kadlčík, Petr Kadlčík a mladší žákyně Ema Kapustová (poprvé na turnaji se zapisováním partie). Něco málo vám napíši o hráčích a pokud se dostanou na první desky budete je vidět hrát i na online šachovnicích. Memoriál Tomáše Baštince nám končí a přinesl nám do Vlčnova i vítěze B-turnaje Petra Kadlčíka , který v turnaji získal 5 bodů ze 6 přičemž ani jednou neprohrál!!! (Moštěk Jan)

Tak zde si představíme hráče, kteří se tohoto turnaje účastní z našeho oddílu…

Ondra Podškubka FIDE Elo 1761 Národní Elo 1760 hraje A-turnaj nasazen v turnaji, jako startovní číslo 13.
Charakteristika hráče:
– výkon v turnaji 1347
– body 1,5/5
– umístění 23.místo zhoršení oproti startovnímu nasazení o 10 pozic

Marek Kadlčík FIDE Elo 1178 Národní Elo 1513 hraje A-turnaj nasazen v turnaji, jako startovní číslo 25.
Charakteristika hráče:
– výkon v turnaji 1576
– body 2/5
– umístění 20.místo zlepšení oproti startovnímu nasazení o 5 pozic

Petr Kadlčík FIDE Elo 1450 Národní Elo 1544 hraje B-turnaj nasazen v turnaji, jako startovní číslo 5. Takže zde pozor náš hráč je nasazen v první desítce daného turnaje a to vypadá, že může vážně zabojovat o medaile!!
Charakteristika hráče:
– výkon v turnaji 1546
– body 5/6 (bez prohry)
– umístění 1.místo zlepšení oproti startovnímu nasazení o 4 pozice

Zde odkazy na online šachovnice:

A-turnaj (online)

B-turnaj (online)

3 komentáře u „Memoriál Tomáše Baštince“

  1. Petr hraje velmi dobře a držím palce v posledním kole ať to zvládne. Kluci se v Ačku snaží, ale asi byla slabší noční příprava. Ale všem ???

    Odpovědět
  2. Tak zatim turnaj slape na jednicku,pochvala poradatelum.za me 2body dobre,ale s kliku.zitra talent,2deska,uvidime.kluci v acku,po bodu,nic neni ztraceno

    Odpovědět

Napsat komentář