Dnes se hraje 1.liga Východ, kde budeme držet palce Kroměříži, protože ta je tři kola od postupu do extraligy. Jestli je to blízko a nebo daleko a nebo blíž a nebo dál, se uvidí i po dnešním kole, kde Kroměříž bude hrát těžký zápas v Ostravě. Mrkneme na aktuální výsledky i dalších Zlínských družstev, tedy Starého Města a Hošťálkové a budeme držet palce ať se toto kolo podaří. Mrkneme i na ZKP, kde důležité zápasy o postup jsou pro Boršice venku v Kroměříži a držíme palce a Malenovice hrají doma ze Vsetínem a i tady držíme palce. O záchranu určitě Val.Mez a Zlín, kde se může rozhodnout o sestupech. Reg Uh je vítěz Vlčnov C a dohrává se poslední kolo.
ZKP
P | Družstvo | HS | Z | + | = | – | B | Sk | V |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Boršice A | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 33.5 | 23 | |
2 | ŠK Zlín-Malenovice A | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 42.0 | 29 | |
3 | ŠO TJ Sokol Francova Lhota | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 40.5 | 31 | |
4 | ŠK Staré Město C | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 39.0 | 26 | |
5 | ŠK Staré Město D | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 34.5 | 16 | |
6 | ŠK Zbrojovka Vsetín B | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 31.5 | 20 | |
7 | Slavia Kroměříž C | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 35.5 | 25 | |
8 | ŠK Holešov A | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 29.0 | 17 | |
9 | Sokol Postoupky A | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 27.0 | 16 | |
10 | ŠK Zlín B | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 24.5 | 12 | |
11 | TJ Valašské Meziříčí A | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 21.5 | 13 | |
12 | TJ Sokol Valašská Bystřice A | 8 | 0 | 2 | 6 | 2 | 25.5 | 14 |
Začátek | 9.kolo – 03.03.2019 | Rozhodčí | ||
---|---|---|---|---|
ŠK Holešov A | – | TJ Sokol Valašská Bystřice A | ||
ŠK Staré Město D | – | ŠO TJ Sokol Francova Lhota | ||
ŠK Zlín-Malenovice A | – | ŠK Zbrojovka Vsetín B | ||
Slavia Kroměříž C | – | SK Boršice A | ||
Sokol Postoupky A | – | ŠK Staré Město C | ||
TJ Valašské Meziříčí A | – | ŠK Zlín B |
1.liga
P | Družstvo | HS | Z | + | = | – | B | Sk | V |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slavia Kroměříž | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 42.5 | 28 | |
2 | SK Slavia Orlová | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 | 40.0 | 22 | |
3 | ŠK Gordic | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 35.5 | 21 | |
4 | ŠK Staré Město | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 36.5 | 24 | |
5 | TŽ Třinec | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 36.0 | 22 | |
6 | BŠŠ Frýdek-Místek „B“ | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 31.0 | 14 | |
7 | TJ Ostrava | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 29.0 | 15 | |
8 | Panda Rychnov n. K. | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 28.5 | 16 | |
9 | Šachy Hošťálková | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 27.5 | 16 | |
10 | 2222 ŠK Polabiny „C“ | 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | 26.5 | 13 | |
11 | Jezdci Jundrov | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 26.0 | 13 | |
12 | TJ Tatran Litovel | 8 | 0 | 1 | 7 | 1 | 25.0 | 9 |
Začátek | 9.kolo – 03.03.2019 | Rozhodčí | ||
---|---|---|---|---|
Panda Rychnov n. K. | – | BŠŠ Frýdek-Místek „B“ | ||
Šachy Hošťálková | – | SK Slavia Orlová | ||
ŠK Gordic | – | TŽ Třinec | ||
ŠK Staré Město | – | 2222 ŠK Polabiny „C“ | ||
TJ Ostrava | – | Slavia Kroměříž | ||
TJ Tatran Litovel | – | Jezdci Jundrov |
Šach. | Jméno hráče | Typ | N ELO | F ELO | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | Body | % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malinovský Karel | Z | 2454 | 2459 | ½ | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | 6 | 75% | |||
2. | Cvek Robert | H Z | 2501 | 2512 | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | 1 | 5 | 83% | |||||
3. | Lanč Alois | C Z | 0 | 2286 | ½ | ½ | 1 | 0 | ½ | 2 ½ | 50% | ||||||
4. | Dvořák Martin | Z | 2156 | 2163 | ½ | 0 | ½ | ½ | 1 | 1 | 3 ½ | 58% | |||||
5. | Pastirčák Milan | Z | 2244 | 2282 | ½ | 1 | 0 | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | 4 ½ | 56% | |||
6. | Mudrák Josef | Z | 2237 | 2263 | 1 | 1 | 1 | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | 7 | 88% | |||
7. | Kapusta Petr | Z | 2177 | 2184 | 0 | 1 | 1 | 0 | ½ | ½ | 0 | ½ | 3 ½ | 44% | |||
8. | Karlík Vladimír | Z | 2132 | 2142 | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 4 | 57% | ||||
9. | Cagašík Tomáš | 2178 | 2167 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | ½ | 6 ½ | 81% | ||||
10. | Stachoň Martin | 2151 | 2137 | 0 | |||||||||||||
11. | Beneš Miroslav | 2057 | 2063 | 0 | |||||||||||||
12. | Kašík Miroslav | 1933 | 1942 | 0 | |||||||||||||
13. | Navrátilík Pavel | 2053 | 2022 | 0 | |||||||||||||
14. | Sojka Aleš | 2136 | 2141 | 0 | |||||||||||||
15. | Petřík Petr | 2017 | 2038 | 0 | |||||||||||||
4 ½ | 7 | 5 ½ | 5 | 4 | 5 ½ | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 42 ½ | 66% |
Šach. | Jméno hráče | Typ | N ELO | F ELO | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | Body | % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Caletka Radomír | H Z | 2310 | 2304 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 13% | |||
2. | Klíma Lukáš | H Z | 2329 | 2339 | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 4 ½ | 56% | |||
3. | Malík Jan | Z | 2271 | 2300 | ½ | 0 | 1 | 0 | 1 | ½ | ½ | ½ | 4 | 50% | |||
4. | Michenka Jozef | H Z | 2234 | 2273 | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 | 1 | 4 ½ | 75% | |||||
5. | Břečka Ivan | Z | 2334 | 2319 | 1 | ½ | 0 | 1 ½ | 50% | ||||||||
6. | Mrva Marek | Z | 2133 | 2103 | 0 | ½ | 0 | 0 | ½ | 0 | ½ | 1 ½ | 21% | ||||
7. | Šplíchal Stanislav | Z | 2127 | 2158 | 0 | ½ | ½ | 0 | ½ | ½ | ½ | 0 | 2 ½ | 31% | |||
8. | Hladík Oto | Z | 2147 | 2136 | 0 | 1 | ½ | ½ | 0 | 1 | 1 | 4 | 57% | ||||
9. | Veselý Libor | H | 2214 | 2198 | ½ | ½ | 50% | ||||||||||
10. | Růžička Petr | H | 2215 | 2184 | 1 | 1 | 100% | ||||||||||
11. | Škola Miroslav | 2048 | 2064 | 0 | |||||||||||||
12. | Veselý Martin | 2084 | 2080 | ½ | 1 | ½ | 1 | 0 | 0 | 3 | 50% | ||||||
13. | Neuschl Zdeněk | 2106 | 2113 | 1 | 1 | 100% | |||||||||||
14. | Kopec Ladislav | 2082 | 2098 | 0 | |||||||||||||
15. | Jelínek Marek | 2088 | 2104 | 0 | |||||||||||||
16. | Vacek Antonín | 2044 | 2028 | 0 | |||||||||||||
17. | Poláček Michal | 1963 | 1955 | 0 | |||||||||||||
2 ½ | 4 ½ | 4 | 2 ½ | 5 | 2 ½ | 3 ½ | 4 ½ | 0 | 0 | 0 | 29 | 45% | |||||
Šach. | Jméno hráče | Typ | N ELO | F ELO | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | Body | % |
Šach. | Jméno hráče | Typ | N ELO | F ELO | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | Body | % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ponížil Cyril | H Z | 2475 | 2503 | 1 | ½ | 1 | 1 | 1 | 4 ½ | 90% | ||||||
2. | Roubalík Jakub | H Z | 2377 | 2412 | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | 4 | 80% | ||||||
3. | Motúz Karol | C Z | 0 | 2369 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 60% | ||||||
4. | Paszewski Mateusz | C | 0 | 2347 | ½ | ½ | 50% | ||||||||||
5. | Pala Vladimír | Z | 2201 | 2227 | ½ | 0 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 3 ½ | 44% | |||
6. | Kula Dominik | Z | 2222 | 2232 | 1 | ½ | 0 | 1 | ½ | 3 | 60% | ||||||
7. | Karlík Ondřej | Z | 2187 | 2177 | 1 | ½ | 0 | 0 | ½ | 2 | 40% | ||||||
8. | Krejča Jakub | Z | 2169 | 2142 | 1 | ½ | 1 | 0 | 0 | ½ | 1 | ½ | 4 ½ | 56% | |||
9. | Malčánek Jan | Z | 2114 | 2098 | 0 | ½ | 0 | 0 | 0 | ½ | 10% | ||||||
10. | Mitura Karel | 2140 | 2152 | ½ | 0 | ½ | 1 | 33% | |||||||||
11. | Šenkýř Martin | H | 2110 | 2111 | ½ | ½ | 50% | ||||||||||
12. | Hodovský Jiří | H | 2110 | 2094 | 0 | ½ | ½ | 25% | |||||||||
13. | Krmela Aleš | 2029 | 2079 | 0 | 0 | 0 | 0% | ||||||||||
14. | Vraj Ondřej | 2034 | 1973 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | |||||||||
15. | Vraj Karel | 1957 | 1967 | 0 | 0 | 0 | 0% | ||||||||||
16. | Veselský František | 1955 | 1968 | 0 | 0 | 0% | |||||||||||
17. | Vaculík Lubomír | 1909 | 1844 | 0 | |||||||||||||
18. | Plšek Pavel | 1900 | 1936 | 0 | 0 | 0 | 0% | ||||||||||
4 ½ | 3 ½ | 3 | 2 | 3 | 5 | 4 | 2 ½ | 0 | 0 | 0 | 27 ½ | 44% |
Šach. | Jméno hráče | Typ | N ELO | F ELO | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | Body | % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babula Vlastimil | H Z | 2516 | 2549 | 1 | 1 | ½ | 2 ½ | 83% | ||||||||
2. | Kaňovský David | H Z | 2426 | 2424 | ½ | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | 4 ½ | 64% | ||||
3. | Skalský Alexandr | Z | 2108 | 2102 | ½ | 0 | 1 | ½ | 0 | 0 | 2 | 33% | |||||
4. | Húsek Martin | Z | 2229 | 2184 | 0 | ½ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ½ | 7% | ||||
5. | Sosna Jan | H Z | 2324 | 2341 | 0 | 1 | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | 4 ½ | 64% | ||||
6. | Bažant Petr | Z | 2265 | 2296 | 1 | ½ | 0 | 1 | 2 ½ | 63% | |||||||
7. | Dobeš Vojtěch | Z | 2212 | 2212 | ½ | ½ | 1 | 50% | |||||||||
8. | Zpěváková Jana | Z | 2039 | 2076 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 67% | |||||
9. | Mrkus František | 2091 | 2114 | 1 | ½ | 1 | 2 ½ | 83% | |||||||||
10. | Bažant Petr | 2235 | 2242 | 1 | 1 | 1 | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | 6 ½ | 81% | ||||
11. | Vrána František | 2239 | 2271 | 1 | 1 | 2 | 100% | ||||||||||
12. | Horsák Jan | 2100 | 2052 | ½ | ½ | 1 | 0 | ½ | 0 | 2 ½ | 42% | ||||||
13. | Babula Vlastimil | 1960 | 2008 | ½ | ½ | 1 | 50% | ||||||||||
14. | Macháček Lukáš | 1727 | 1665 | ½ | ½ | 50% | |||||||||||
15. | Bažantová Adéla | 1088 | 0 | 0 | |||||||||||||
16. | Dobešová Věra | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||
5 ½ | 5 ½ | 5 | 4 | 6 | 3 ½ | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 36 ½ | 57% |
Reg UH – je Vlčnov C vítězem, dohrává se poslední kolo.
P | Družstvo | HS | Z | + | = | – | B | Sk | V |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Vlčnov C | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 44.5 | 32 | |
2 | ŠK Staré Město F | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 37.0 | 28 | |
3 | Mařatice | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 34.5 | 20 | |
4 | ŠK Dolní Němčí B | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 36.5 | 25 | |
5 | TJ Polešovice | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 37.5 | 24 | |
6 | SK Boršice C | 8 | 3 | 4 | 1 | 13 | 35.5 | 26 | |
7 | KK-ŠK Osvětimany | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 20.5 | 10 | |
8 | TJ Velehrad | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 25.5 | 12 | |
9 | ŠO Kunovice C | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 26.0 | 13 | |
10 | TJ Orel Nivnice A | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 22.5 | 16 |
Začátek | 9.kolo – 03.03.2019 | Rozhodčí | ||
---|---|---|---|---|
ŠK Staré Město F | – | KK-ŠK Osvětimany | ||
ŠO Kunovice C | – | ŠK Dolní Němčí B | ||
TJ Polešovice | – | SK Boršice C | ||
TJ Velehrad | – | TJ Orel Nivnice A | ||
TJ Vlčnov C | – | Mařatice |