Igor Lintner – posila Vlčnova seznamte se.

Související obrázek

Igor je další hráč, který tento rok přijde hrát za Vlčnov. Teda Slovenská družina nabírá u nás na síle, protože po Tomáši Danadovi je tady další mladý talentovaný hráč a my věříme, že toto je jen začátek. Jak jsem psal, minulý ročník nemohl být Vlčnov spokojený, tento ročník bude lepší a těšíme se na tuto ligu, protože Vlčnov i s Igorem bude hodně vidět!

 

 

Igor měl maximální rating přes 2250, vyhrál kategorii Mistrovství Slovenska do 18. let a teď bude s námi ve Vlčnově patřit mezi vlky, jak jsem psal tak mám radost, že i přes postup Kroměříže do extraligy jsme udrželi v týmu Jožku Mudráka a Peťu Kapustu ( dnes hráče Hošťálkové ) , přestoupil k nám Jeník Sosna, Tomáš Danada zůstal a přišel Igor. K tomu už domácí hráči Milan Babula, Karel Vlach, Pavel Dubina, Petr Koutný   a k tomu ještě hostování Peťi Kičmera, uf  občas mi to připada jako krásný sen, když se podívám na Vlčnov pár let zpět a dnes. 

 

Jak se tak koukám, nemáme žádné odchody, máme skvělou partu a těšíme se na tuto druhou ligu, kapitánem bude Petr Kapusta a bude mít k dispozici parádní tým, každý kdo je u nás je posilou pro nás a my ve Vlčnově se budeme snažit udělat vše proto, aby kluci byli spokojení a hráli za nás i další roky. Chtěl bych říct, že bych byl rád, kdyby si každý kdo hraje za Vlčnov si tyto roky pamatoval jako skvělé roky, kdy potkal skvělé lidi a šachy ho bavily. My tady nestavíme jenom jeden tým, který bude hrát jenom šachy, my chceme být přáteli na celý život, my chceme aby Vlčnov byl v srdcích a zpomínkách na těch nejlepších místech v duši každého z nás. 

 

Domácí zápasy budeme přenášet on line, zapojíme snad i kameru a někdy se pokusíme na youtube partie živě komentovat, prostě Vlčnov a šachy, to bude další ročník 2. ligy! 

 

 

 

 

2 komentáře u „Igor Lintner – posila Vlčnova seznamte se.“

    • Děkuji, ten postup by byl krásný, ale ve Vlčnově vždy záleží nejvíc na tom, jestli před zápasem slavíme moc a nebo až příliš moc, když se to přežene hrajeme o záchranu 🙂 , ne vážně máme silné družstvo a to hlavně lidsky, věřím že si to sedne, kapitánem Peťa Kapusta a uvidíme jak to dopadne, ale postup není naším hlavním cílem, hlavní cíl je bavit se hrou, užívat si zápasy a hrát jako Vlci:)

      Díky Petr

      Odpovědět

Napsat komentář