První video Royal chess

Vstoupily jsme asi do dějin Youtube, žádné video a 125 odběratelů a proto je tady první video, první nádech a první krůček na cestě, která chce Českými a se Slovenskými šachy vstoupit do světa anglických videí. Děkujeme za podporu, děkujeme za sdílení a když nám pomůžete dalším odběrem, bude to skvělé, protože už teď je to skvělé. Mimochodem, Štěpán má skvělou angličtinu!

Děkujeme, bylo to skvělé. Neměli jsme ano jedno video a hned jste nás podpořili. Dostali jsme 125 odběrů! To zní jako pohádka. Ale stále Vás potřebujeme, řekněte o nás Vašim kamarádům, když máte šachisty v zahraničí, pošlete jim toto video, každá pomoc je krásným krůčkem, kde České a Slovenské šachy posouváme na Youtube do světa!

 

Díky

3 komentáře u „První video Royal chess“

  1. Ahojte a děkuji za komentáře, zvuk byl problém odešel mikrofón a na první 4 videa to je tak jak to je. Angličtina je na neanglicky mluvícího člověka skvělá a pro ne-rodilé anglicky mluvící lidi naprosto dostačující. Díky za komentáře, budeme lepší a lepší a třeba když řeknu, že videa bude natáčet třeba i nejlepší český hráč nebo nejlepší slovenský hráč a třeba člověk, který dělal sekundanta, tedy teoretickou přípravu při zápase o mistra světa, tak věřím že zaujmeme, díky Petr

    Odpovědět
  2. Skvělá angličtina vypadá trochu jinak s tímhle bych na veřejnost ani nelezl. Úroveň jako někde na srazu KSČM.

    Odpovědět

Napsat komentář