Internetové stránky Vlčnova jsou mezi elitou!

Tak jsem jednou brouzdal internem a navštěvoval mé oblíbené stránky a tak jako každý den se dívám na šachové stránky českého šachového svazu a vídím, co jsem nikdy neviděl. Určitě to píši s nadhledem a s radostí, tak to prosím i tak můžete číst. Stránky našeho svazu mají novou záložku  http://rss.chess.cz/ 

A teda najdete tam co náš svaz doporučuje, vyzdvihuje a prostě co náš svaz odebírá kanálem rss a tak i doporučuje šachistům. Když se samozřejmě podíváte na všechny krajské šachové stránky, dostanete se do kolonky “ novinky z oddílů “ a na prvním místě doporučuje svaz stránky Nového Boru, to je asi samozřejmost, je to největší a nejpopulárnější šachová stránka u nás a tak až sem žádné překvapení. Potom ale přichází bomba! Hned za nss jsou stránky Vlčnova!! Pak jsou stránky BŠS a Polabin a Ústí nad Orlicí….

 

Vemte to z jiného pohledu. Vlčnov je malinkatá obec někde na Slovácku, před pěti lety hráli ty nejnižší soutěže a neměli ani své stránky. Kdo věděl, kde je šachový Vlčnov? Koho zajímal šachový Vlčnov? Za pár let, je Vlčnov ve 2. lize a jeho stránky, které když se budu malinko chválit jsou nejčtenějším šachovým webem ve Zlínském kraji a troufám si říct, že na Moravě patří do trojky a dnes jsou i na stránce, kterou doporučuje Český svaz!

 

http://rss.chess.cz/

 

Schválně, najdete tam Vlčnovské stránky? 

 

 

Vemte to z druhého pohledu, z toho krásného pohledu! Vlčnov má rád šachy! Vlčnov žije touto hrou a šachy jsou u nás hodně populární! Řekl bych, že jsme tady populárnější než fotbal! A i když samochvála nevoní, tak nás čtou i přátelé ze Slovenska! Tímto je zdravím! 

 

Petr 

 

 

 

 

1 komentář u „Internetové stránky Vlčnova jsou mezi elitou!“

Napsat komentář