Soupiska Vlčnov A – 2.liga E

2.liga je za dveřmi a i když termín na poslání soupisek je do 15.9. tak jak je u nás zvykem, hned v září jdeme říct našim fanouškům i našim soupeřům co je čeká od Vlčnova. Věřím, že budeme silný tým a že si tento rok krásně užijeme. Těším se na pozápasové posezení, těším se na ty zážitky, kdy zase uvidím tu naší bojovnost a vlastně těším se, že nebudu muset řešit zápas, půjdu si jen zahrát a uvidíme jak to dopadne. Máme nového kapitána, zástupce kapitána a máme nové hráče. Podle soupisky jsme zase o kousek silnějšími, věřím že i týmově to bude paráda a čeká nás další druholigová jízda. Vlčnov je od slova Vlci a takoví chceme být i tento rok v této lize. Budeme jí hrát už třetím rokem po sobě a chceme si jí pořádně užít. My se těšíme na Vás, těšte se na Vlčnov! Domácí zápasy pojedou on-line, na tomto webu budou rozbory partií, fotky postřehy ze zápasů. Máme nalosováno tak, aby doma se potkával Vlčnov A i Vlčnov B a tak to budou zase krásné neděle. Brzo to začne a připravte doma všechny blízké, že vlci vyráží na lov:)  a že tak brzo domů se v neděli vracet nebudou:)

 

 

 

 

5 komentářů u „Soupiska Vlčnov A – 2.liga E“

 1. Já si myslím, že Vlčnov má nejsilnější soupisku, co kdy postavil😁 Při troše štěstí a dobré konstalace není to nereálné😁 a ty až na sedmé desce, to jsem se musel pousmat😁😁😁 neboť po loňské sezóně jsem tě očekával někde nahoře.

  Odpovědět
  • Každý rok má Vlčnov lepší a lepší sestavu, já mám tak maximálně dva roky než budu hrát za Vlčnov B 🙂 , chceme být každým rokem silnější a určitě příští rok budeme zase posilovat:) pro tento rok jsme se soupiskou spokojeni a uvidíme na jaké místo to bude stačit. Mám radost že kluci co za nás hrají jsou spokojeni, chtějí za nás hrát i další rok a že máme skvělou partu. Budeme bojovat, no první zápas ukrutně těžký, Prušánky…tam jsme dostali minulý rok naloženo a zrovna u nich začínáme, i když popravdě, v loni nám nařezal skoro každý:)

   Odpovědět
   • No jestli Peťo tvůj vykon nebude za dva roky stačit na Áčko, tak chudák pan Javor, ten bude rád když bude postaven do ‚D’😁 Jinak ať se Vám všem daří.

    Odpovědět
 2. Víťo ahoj. Postoupit nejde na dobře postavenou soupisku. V loni jsme měli taky skvělou soupisku a hráli jsme o záchranu a to dost dlouho. Musíš mít štěstí, v sezóně máš dost zápasu kdy vyhraješ 4,5-3,5 a je to pod kontrolou a nebo prohraješ 3,5-4,5 a je to o jedné partii. Minulý rok, Pavel Dubina prohraje na čas asi vyhranou pozici ze Vsetínem a prohrajeme 3,5-4,5. Říkám, sestava je jedna věc a je opravdu dobrá, ale musí se sejít spoustu věcí. Díky, Petr

  Odpovědět

Napsat komentář