Otevřené Mistrovství České Republiky hráčů do 2200 ELA – pořád se něco děje…

 

 

 

 

 

 

 

 

V tuto chvíli je přihlášné více než 50 hráčů a protože je turnaj až za 8 měsíců, tak máme všichni z takového raketového startu mrazení v zádech. Upřímně máme radost a nesutále připravujeme pro Vás vylepšení, novinky a důvody proč k nám přijet. Chceme říct každému, určitě k nám přijeďte a pošlete přihlášky ještě dnes! Má to význam, má to smysl a nás to nutí vymýšlet nové a nové věci. 

 

Taková zajímavost, domlouváme profesionální dron abychom Vám představili Vlčnov, pokusíme se lítat v hrací místnosti, okolo hrací místnosti a ukážeme Vlčnov z pohledu, který je opravdu krásný. Uvidíme jak to vše stihneme, ale mělo by to být brzo natočeno, sestříháno a věřím že tento měsíc to pustíme na youtube. 

 

Další drobnost co máme připravenou, tak domlouváme meníčka v restauraci, která by vařila jen pro Vás. Určitě budete mít zvýhodněnou cenu a ta restaurace bude otevřena jen pro šachisty. A protože chceme aby jste měli opravdu vše v nejvyšší kvalitě, tak se na jeden víkend vypravíme na inspekci. Uvidíme jestli začneme jídlem a nebo pitím, možná kdybychom začali zkoušet pití, tak toho jídla moc neochutnáme a rána ve Vlčnově bývají krutá, hlavně když slunce tady při slivovici nezapadá a měsíc nevychází. Ale můžeme slíbit, že inspekce bude důsledná a důkladná a až tady budete jíst a pít, tak budete v nejlepších rukou.

 

Určitě Vás zajímají ceny, tedy ceny které bychom ještě mohli vypsat a proto je pro nás důležité, aby jste se přihlašovali co nejdříve. Vlčnov není New York a s ubytováním musíme být hodně optatrní, musíme vědět jaké máme ještě kapacity a kdy máme hledat nové kapacity na ubytování, ale to zvládneme, abych to nezamluvil tak k cenám. Tady budou ceny podmíněné minimální účastí na turnaji a budou oficiálně v propozicích od 100  hráčů a můžeme slíbit takové krásné ceny v hodnotě 10 000Kč. ( ceny se v turnaji sčítají)

 

 

    • Nejlepší žena, slečna, dívka ( účast minimálně 10 žen) …I. 2000Kč, II. 1 000Kč  ( v případě že nebude hrát tolik žen, budou se tyto ceny losovat po 4. kole mezi hráče)
    • Nejlepší hráč v kategorii1-10 let, 11-20let, 21-30let, 31-40 let, 41-50 let, 51-60 let, 61-99 let 1 000 Kč. ( nebude-li hrát hráč dané věkové kategorie, cena se losuje mezi hráče)

 

 

Tímto bychom měli cenový fond 90 000Kč!! a slíbím 10 000Kč přidat kdybychom měli …..hráčů, ale to číslo zatím neprozradím. Proto posílejte přihlášky, říkejte o nás Vaším kamarádům a přátelům, známým a všem kdo by k nám mohl přijet. U nás se pořád něco dějě a příště přidám zase pár novinek, které jsme si pro Vás připravili!

 

Posílejte přihlášky, má to smysl!!! Děkujeme!! 

 

( koutnyy@protonmail.com)

 

Těšíme se na Vás!!

 

 

 

 

1 komentář u „Otevřené Mistrovství České Republiky hráčů do 2200 ELA – pořád se něco děje…“

Napsat komentář