Prague International Chess Festival 2020

Znáte film “ S tebou mě baví svět “ ? Tak přesně jak v této komedii, jednou za rok, bez rodin a bez dětí a bez milenek, babiček a maminek se vydáme na výpravu a tentokrát to nebude do Ostravy, ale do Prahy na šachovou akci, kterou si chceme pořádně užít. Ať to nevypadá, že se sedláci a vidláci vydali do Prahy, ale chceme ať to vypadá jako týden, který máme dovolený prožít jen jednou za rok. Takže na plno a na maximum a často až do rána! To je výprava na Prague International Chess festival z Vlčnova!

Peťa Kapusta, Petr Koutný, Marek Kadlčík, Petr Kadlčík, Ondra Podškubka, Vlastík Oharek jsou vlci, kteří si sbalí slivovici do tašky, nasednou na první vlak směrem na západ a když trefíme tu správnou vlakovou zastávku a nepřejedeme tu českou metropoli, tak dojedeme až do Prahy. Ubytování  přes internet, tedy celý byt pro nás na týden za rozumý peníz, šachy až do zblbnutí a večery, kde se nikdo nebude ptát, kde jsi byl a kdy jsi přišel domů:) 

 

Tušíme, že se nemusíme dívat na cenový fond a že vytřepeme našetřené penízky, které jsme si několik let schovávali pod polštář a rozjedeme to v Praze! No, chtěl jsem napsat že to rozjedeme aspoň jednou, protože když to přeženeme tak budeme o chlebu a o soli po celý zbytek týdne  a na nic jiného nám nezbyde! Ale tak horké to nebude a po výborných Vlčnovských trénincích vydržíme několik nocí nespat a když se nám podaří k tomu zahrát i šachy, pak bude vše pohádkové. 

 

Je to právě o tom si jít jednou za rok pořádně zahrát šachy. Je to právě o tom, prožít jeden týden, kde je spoustu věcí dovolených a každý pozná kde má své limity a je to právě o tom, že se to blíží. 11.2. – 22.2.2020 v Praze budou řádit vlci z Vlčnova a těším se moc na to, jak parta kámošů vyrazí si tahrát šachy do Prahy. 

 

Nemůžeme slíbit, že vyhrajeme tento turnaj a nemůžeme slíbit, že zahrajeme bezchybné partie, můžeme ale slíbit, že vlci budou kousat a že všechnu slivocici kterou sebou povezeme v Praze vypijeme. Můžu slíbit, že budeme mít na sobě vlčnovské dresy a že do každé partie dáme včlnovské srdce. 

 

Hrát za Vlčnov je pohádka a další pohádka bude v únoru v Praze! 

 

1 komentář u „Prague International Chess Festival 2020“

  1. Kluci, uzijte si to, na chess24 je online z Openu 12 sachovnic, takze Vas tam budu vyhlizet, nejlepe v poslednich kolech…

    Odpovědět

Napsat komentář