Vlci snědli Bzinky – výsledek zápasu Vlci-Bziny 10-6.

Poprvé a určitě né naposled jsme si zahráli s Vlčnovem na internetu. Prvním soupeřem byly Bziny a Vlci měli chuť a kořist byla blízko. Výsledek zápasu 10-6, tedy 8 hráčů hrálo hned i odvetu není špatným výsledkem pro Bziny. Vlčnov  posnídal a smlsnul si Bzin(ky). Byl to takový zákusek a stále máme hlad! Kdo nás vyzve příště? 

 

Velkou pochvalu zaslouží Honza Moštěk. Porazil nejlepšího hráče Bzin 2-0 a dobrý výsledek! Toman Hrnčiar je nebezpečný útočný hráč a tady parádní výkon od našeho hráče! Výsledek 2-0 je takový Vlčí, takový jaký máme rádi!

mostekj

mostekj

 
(1735)
11 #2 00

romanhrnciar

romanhrnciar

 
(1291)

 

Liboc Ficenc přidal další dva Vlčí body a hned zápas vypadal tak nějak jasněji. 

finito72

finito72

 
(1668)
11 #3 00

jakubhomolka

jakubhomolka

 
(1111)

 

Karel Vlach vyhrává 1,5-0,5 a i tady pochvala!

KarelVlach

KarelVlach

 
(1801)
½1 #1 ½0

Adulik77

Adulik77

 
(1569)

 

Malinko více a nebo hodně se nám to komplikovalo v partiích Igora Lintnera a jeho porážka 0-2 nás mrazila, ale jen chviličku. Zápas byl drcen Vlky a že nám nevyšla jedna partie nevadí. Kořist už v této době byla trhána smečkou vlků.

igy

igy

 
(980)
00 #4 11

Nezmieritelny

Nezmieritelny

 
(1420)

 

Jenda Javor moc dobrý. Dobrý za výsledek 1-1. Dobrý za to, že zvládl technicky vše co jsme po něm chtěli. Je dobře že Jenda hrál, doufám že se bavil a i sportovný výsledek 1-1 je dobrý!

Javo115

Javo115

 
(1267)
01 #5 10

MiroslavRevaj

MiroslavRevaj

 
(1133)

 

Ondra Podškubka přidal další vítězství a 1,5-0,5 je dobrý. Bziny se snažily. Vlčnov jsou vlci. Vlci jak mají hlad, kořist nemá šanci. Ondro dobrý! 

Andreass95

Andreass95

 
(1251)
½1 #6 ½0

vladosalva

vladosalva

 
(949)

 

Vlastík narazil na tank. Peter Ambrož to je šachová síla a Vlastík prohrává dva nula. No co říct, pořád tady opěvuji vlky a jak si smlsly na Bzinkách. Tak tady musím říct, že jeden náš vlk kulhal a Bzinky mu portahly kožíšek:) 

Vlastik70

Vlastik70

 
(791)
00 #7 11

peterambroz

peterambroz

 
(1038)

 

A co Petr Koutný? Bavil se a ještě dlouho po partii mu dělal radost telefonát Juraja, který nemohl pochopit, proč si nevzal v 36. tahu zadarmo figuru. Úpěl, nechápal a já mu říkal, že porazit Vlka na to je potřeba víc, než jenom chtít:) Druhá už byla jen taková přesnídávková a tedy i já jsem vyhrál 2-0 a můžu říct že Bzinky nám chutnaly:) 

rtepchess

rtepchess

 
(1262)
11 #8 00

jurajIII

jurajIII

 
(738)

 

Tak ta první, najdete zisk figury?

 Ta druhá, aby si všichni nemysleli, že jsem hrál opravdu tak špatně:) 

 

Závěrem co říct? Příště to dáme s živým komentářem na Youtube. Na poprvé jsme si vyzkoušeli techniku, prostředí a víme do čeho příště jdeme. Vlčnov vyhrává první zápas a můžou nás Bziny vyzvat k odvetě! My jako Vlčnov přijímáme jakoukoliv výzvu:) 

 

Petr 

5 komentářů u „Vlci snědli Bzinky – výsledek zápasu Vlci-Bziny 10-6.“

 1. Vlci si dali přesnídávku a i když svačinka malinko drhla v krku a trošičku škrábala, nakonec jí to nebylo nic platné a stačilo malinko zkousnout a byla v bříšku:) Bzinky chutnaly dobře a uvidíme, jestli najdou odvahu nás znovu vyzvat..:) Petr

  Odpovědět
 2. Do kelu chlapi… Len sme vám dovolili vyrovnať stav, aby ste nám nabudúce neušli od stola…:). Mne sa nedalo četovať, to ma štvalo, ale nabudúce už dúfam bude všetko dúfam OK.

  Odpovědět
  • To je od Vás šlechetné. A s tím četovaním to bylo malinko horší. Ale spousta lidí tam byla poprvni. Ale bylo to super a ještě jednou díky. I když u Vás to bylo mnohem lepší 👍👍👍 .

   Odpovědět
 3. Zápas super, výsledok je troška skresľujúci. Myslím si, že Roman mal minimálne jednu partiu vyhrať, ja s tebou v prvej asi taktiež, resp. minimálne remis a výsledok by bol oveľa tesnejší……:) ak nie obrátený, ale na keby sa nehrá….:) Ale aspoň je dôvod na odvetu. Som rád, že napriek náhodnému rozlosovaniu sa to spárovalo celkom normálne, a medzi dvojičkami neboli zasa až také rozdiely z hľadiska ELO hodnotenia, teraz mám na mysli reálne ELO hráčov. Možno by nebolo zlé Peťo uviesť aj reálne hodnoty ELO u jednotlivých chalanov, aby bol reálnejší obraz o celkovom výsledku …..:)
  Je čas pohútať nad termínom odvety…..:) Daj nejaký teminus technicus…..:)
  A rozbehli sa rôzne súboje na nete, ale medzi dvoma klubmi ešte asi nebol, či? Nebudeme tak trocha aj priekopníkmi v tejto kategórií?…….:) 🙂 🙂

  Odpovědět

Napsat komentář