Přebor města Vsetína a jedna klasická tipovací soutěž

 

V sobotu začne turnaj ve Vsetíně, který vyhraje Vojta Plát a ostatní se na to budou dívat. I tak tento turnaj nabírá v jedné větě na zajímavosti. Klasická tipovací soutěž je opět tady: Po kterém kole odstoupí Petr Koutný z tohoto turnaje, doplním že tato soutěž už teď zvedá vlasy Liborovi Ficencovi, Marku Kadlčíkovi a Petru Kadlčíkovi, protože po Praze mě dávali dohromady pořádně dlouho. Tak co říkáte, tipnete si?

 

 

 

 

 

Já vím, toto je otřesný případ. Děti by to neměli číst, sponzoří by to neměli číst a mojí milovaní hateři by to taky neměli číst, protože to je něco jako nezvratný osud. Fatalisté věří, že co se má stát se stane a ono se vždy něco stane, proto nemá cenu se snažit změnit scůj osud, možná je předem daný a nic s tím neuděláme. 

 

Takže….soutěž o video přednášky Roberta Cveka, posílejte na email koutnyy@protonmail.com a otázka zní…

 

Po kterém kole odstoupím ze Vsetína?

 

Odstoupím do 3 kola –  a skončím se šachami

Odstoupím do šestého kola a jen přestoupím z Vlčnova

Odstoupím do osmého kola a každý to bude považovat za velký úspěch

A nebo nejméně pravděpodobná varianta, dohraji tento turnaj

 

Teď trochu odpovědí. Když se vždy ptám proč, odpověď je taková, že opravdu věřím, že můžu kdykoliv umřít. Ne , není to výmluva a ani omluva, prostě tetička rakovina si pro mě jendou příjde a trápit se u šachách, kde to je už jen o hlavě a o tom, kolik nastavím figur to není moje představa o ideálním dni. Nikdy nevíte, který den bude Vás poslední a nechtěl bych, aby toto byl můj poslední den. Jak říkám, není to omluva, je to moje chyba, ale můžu se nad tím pousmát, zasmát se sám sobě a pokusit se být lepší. Lepší než v Praze, kde jsem čekal 7 hodin, tedy celou noc na vlak. V noci jsems e seznámil s bezdomovci, dostal několik nabídek na kvalitní sex a dokonce mi nabízeli psa i domácí víno. Noc jak z pohádky, trest za mojí zbrklost. 

 

Každý den, budu dávat rozbory na youtube a na tyto stránky, tak si pojďte prožít můj tobogán, který bude jak na horské dráze a bude to těžké to celé zvládnout. 

 

 

 

3 komentáře u „Přebor města Vsetína a jedna klasická tipovací soutěž“

  1. Dobrý den.
    Vidím, že Vám dělají některé věci problém. Když o své nemoci píše p. Koutný sám je to jeho věc, ale myslím si, že druhá osoba by neměla takové téma vytahovat. Taky nikdo neřeší Vaše zdravotní problémy i když si myslím, že jich pár máte.

    Odpovědět
  2. Ještě nedávno tady tvrdil Libor Ficenc, že o rakovině pana Koutného se nesmí hovořit. Najednou o tom píše pan Koutný sám. A když tu tipovací soutěž uhodneme, tak jaká bude odměna? Třeba startovné zdarma na MČR amatérů ve Vlčnově? To bych bral, a tipuji, že pan Koutný se již vzpamatoval z boršického večírku a dohraje turnaj celý.

    Odpovědět

Napsat komentář