Rozpis Regionální přebor UH – kompletní rozpis

 

 

 

 

 

 

 

 

Už se můžeme mrknout na rozpis a týmy, které budou hrát ve Zlínském kraji a samozřejmě i ostatních krajích šachovou soutěž Regionální přebor. Soupisky jsem zatím nenašel. V soutěži Regionálního přeboru UH hrají 2 Vlčnovské týmy. Vlčnov C, kde hraje především Vlčnovská mládež a Vlčnov D, který se pokusí zabojovat o nejvyšší stupně tabulky. Při losování došlo k přehození týmů a tak silnější tým v soutěži bude Vlčnov D a bude hrát ve stejný den z Vlčnovem A doma. Můžete se tedy těšit na velmi pěkné partie z 1. ligy. V 1. kole, které se hraje tuto neděli 4.10.2020 pojede tým Vlčnova D do Polešovic a bude hrát velmi těžký zápas se zkušeným a silným týmem. Vlčnov C bude hrát doma s týmem Boršic C. Držte nám palce!!!

Tabulky použity z webu šachového svazu odkaz: https://www.chess.cz/

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 TJ Velehrad                
2 TJ Polešovice                
3 Mařatice                
4 ŠK Staré Město H                
5 TJ Vlčnov C                
6 ŠK Dolní Němčí B                
7 ŠO Kunovice C                
8 SK Boršice C                
9 TJ Orel Nivnice A                
10 ŠK Staré Město G                
11 TJ Vlčnov D                
12 KK-ŠK Osvětimany                
P Družstvo HS Z + = B Sk V

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

2 komentáře u „Rozpis Regionální přebor UH – kompletní rozpis“

  1. Tak to nevyšlo a náš tým prohrává v Brně 3,5-4,5 což je škoda, ale myslím si, že to byl bojovný zápas. Kluci díky.

    Odpovědět
  2. Vlčnovské Áčko se pere o velmi dobrý výsledek. Na Morende hraje 3,5:3,5 a dohravá se poslední partie. Tak snad náš tým bude mít trochu štěstíčka.

    Odpovědět

Napsat komentář