Začátek FIDE Open Staré Město 2021 s vlčnovskou účastí

Šachový turnaj – Wikipedie

Dnes pátek 13 začne od 16:00 turnaj FIDE Open Staré Město 2021, kde budou hrát 3 hráči z našeho oddílu TJ Vlčnov. Zatím je na turnaj přihlášen IM Pavel Zpěvák se startovním číslem 4. Takže se bude rozhodně snažit hrát o bednu a třeba i urvat 1.místo uvidíme co ukáže průběh turnaje. Dále bude turnaj hrát Kryštof Mikuláš Trávníček se startovním číslem 16. Který bude rozhodně chtít dokázat, že jeho současné Elo neodpovídá jeho výkonnosti a bude bojovat o top 10 v tomto turnaji. Posledním přihlášeným hráčem z oddílu v turnaji A jsem já (Jan Moštěk) se startovním číslo 30. Kde můj cíl je jasný, hrát dobré šachy, zabojovat o výkonnost 2000 Elo a konečně se dostat přes hranici 1900 Elo. Pořadí mně vůbec nezajímá pokud bude těchto cílů dosaženo. V turnaji B bude z našeho oddílu hrát hráč Renek Moravec, pro kterého to bude úplná premiéra. Jak hrát takovýto turnaj s tak dlouhým časem na hru + zápis své partie. Je sice zapsán za Staré Město, ale vždy to bude náš hráč! Dnes do cca 14:30 je registrace hráčů, takže se startovní čísla, ještě mohou měnit. Odkaz na výsledky z turnaje je zde. Z ničeho nic se do turnaje A přidali další 2 hráči z Vlčnova Petr Kapusta a Vlastimil Oharek. Budeme mít tedy na turnaji i další želízka v ohni z našeho oddílu.

Napsat komentář