Přebor města Vsetína

vsetín V termínu: 2. – 9. července 2016 se bude konat 41. ročník Přeboru města Vsetína. Každý rok se tento turnaj těší velké oblibě. A naše barvy budou hájit Petr Koutný v A openu a Honza Moštěk v B openu. V B turnaji je taky velkým favoritem Emil Macura, takže budeme moci držet palce a sledovat denně dění na tomto turnaji. Uvidíme jestli se nám podaří sehnat online přenos, ale po každém kole se budou snažit kluci rozebrat své partie a nebo nám něco prozradí se zákulisí.Ale denně sledujte náš web, protože se určitě něco nového dozvíte.

Zatím jsou přihlášeni v A – openu 40 účastníků a v B -openu 81 účastníků, ale jen pro ukázku Vám ukáže 40 účastníků, protože se to určitě ještě změní.

 

 

 

 

A – Open

Vset A

B – Open

Vset B

2 komentáře u „Přebor města Vsetína“

  1. určitě tu dnes bude on-line ze Vsetína, měli bychom na něm vidět Emila, já ( Koutný) a ano Honza tam dnes nebudeme. Minimálně, 4 on-line v B turnaji budou Vlčnovské!! Tak snad nám přinesou štěstí:)

    Ale tu a dnes, cca 16:0!! Určitě dnes večer nebo zítra první rozbory!!

    Odpovědět
  2. Kluci držím Vám palce a bedlivě budu sledovat Vaše výkony :-). Snad se Vám taky podaří být na onlinech, abychom mohli sledovat a rozebírat.

    Odpovědět

Napsat komentář