Přebor města Vsetína – 2 kolo – komplet

vsetín

Druhé kolo a pojďme na to, co nás dnes čeká. Prvně bude rozbor mé partie s Mezinárodním Mistrem a remízka, dalo by se říct dobrý výsledek, bohužel nebo bohudík ani teď stále nevím, jak jsme stál, protože koncové pozici vůbec nerozumím, určitě partie která je zajímavá. Honza Moštěk vyhrál a hrál moc pěkně, což je skvělá zpráva a snad jej brzo uvidíme na on-line. I když to je taky otázka, protože pořadatelé s těmi on-line šachovnicemi bojují a zatím to moc nejde, tak snad už brzo.

Takže prvně moje dnešní partie, silný hráč s titulem IM, trojka nasazená v turnaji, zkuste okomentovat jak se Vám zdá konečná po

 

Honza zahrál dobře, zatímco jeho soupeř se dnes díval na pohádky, protože jeho střelce spal a spal a borci znalý Vlčnovského slangu by řekl, aha Střelec Oharek, neboli ti co to neznají, věřte že to není zrovna silný střelec, ba naopak. Dalo by se říct, ukázka na to, jak nehrát šachy, protože co vše se bílému nepovedlo, když to shrnu tak: zahájení, vývin, aktivizace figur, plán, oběť  – skoro ukázka jak to vypadá, když se partie nepovede. Štěstí, že náš hráč seděl na té správné straně šachovnice, protože být to naopak, tak jej roztrhnu jak hada:)….Tak podívejte na video, protože to opravdu je lekce:

 

Los B turnaje na třetí kolo pro naše hráče:

 

Honza, na on-line

4 15 Moštěk Jan 1755 2 2 Slanicay Gabriel 1675 28

Emil hned v dohledu

7 1 Macura Emil 2004 Mavrev David 1746 18

 

Držme palce!!

2 komentáře u „Přebor města Vsetína – 2 kolo – komplet“

  1. Zatím to jde dobře, ale je to jen začátek, něco jako ve Formuli 1 zahřívací kolo:) ostrý start teprve přijde:)

    Odpovědět

Napsat komentář