zápas o mistra světa bude v New Yorku

Nějaký čas  zápas o mistra světa bude v New Yorku se spekulovalo o možném přesunu zápasu o mistra světa do Moskvy. Nic takového se nekoná. Společnost AGON jako oficiální partner FIDE definitivně potvrdila, že místem konání bude v listopadu New York, konkrétně Fulton Market Building.

 Nějaký čas se spekulovalo o možném přesunu zápasu o mistra světa do Moskvy. Nic takového se nekoná. Společnost AGON jako oficiální partner FIDE definitivně potvrdila, že místem konání bude v listopadu New York, konkrétně Fulton Market Building.
 
Magnus CarlsenSergey Karjakin Cenový fond by měl být 2 mil Eur a hrát by se mělo od 11.11.2016 do 30.11.2016 na 12 partiií , nebude-li rozhodnuto po 12 partiíí , pak jsou na řadě 4x rapid partie a i když se tentokrát nerozhodne, bohužel o titulu Mistra světa budou muset rozhodnout bleskové partie.  Určitě bude na Vlčnovských stránkách on-line přenos a už se těšíme na tento zápas!!

A mimochodem, komu fandíte Vy?

 

3 komentáře u „zápas o mistra světa bude v New Yorku“

  1. Já myslím že bude záležet jak dopadne začátek tohoto mistrovství světa 🙂 jestli přijdou nějaké špatné 2 prohry za sebou možná už se zpět hráč nevrátí…

    Odpovědět
  2. Tak já budu fandit dobrým šachům, aby se bylo na co dívat. Ale myslím si, že Magnus Karjakina přejede. 🙂

    Odpovědět

Napsat komentář