6 komentářů u „Vlčnov A – Zlín ONLINE“

 1. Gratulace obou týmům,
  v zahájení to na první šachovnici v KP vypadalo, že z toho bude remis – soupeř za černé to nehrál špatně. Ovšem ve chvíli se vše zlomilo a převaha GM Cveka byla jasná.
  Škoda, že mi to nejde tak v Tipsportu jako s předpovědí výsledku dnešního zápasu KP. Petře na 4 šachovnici jsem myslel, že hraješ bleskovku. Pěkná partie.

  Pozdravuji Vlčnov

  Odpovědět
  • Ahoj Zborovčáku!
   Budeme fandit Vám příští neděli! Robert po partii pochválil Rosťu Svobodu za parádní výkon. Moje partie byla na hraně lidských možností, ve středu chytám zimnici, ve čtvrtek mi rupnou záda, v pátek jedu na injekce, které moc nezaberou, dva dny nespím, v sobotu jedem na rapid do Bílovce, radši neřídím, protože nechci ohrozit kamarády a nechám své auto řídit Jeníkovi Sosnovi, dojedeme večer domů, s Robertem nahráváme videa na youtube, další dlouhá noc v bolestech, ráno prášky, energetický nápoj a partie, kde jediným cílem bylo nic nenastavit a doufat že mi soupeř uvěří, že můžu dnes hrát šachy. Domů a články na web, příprava článků na celý týden, rozbory partií, to bude dnes dlouhá noc, zítra do práce……ale není to o mě, vyhráli jsme a jsem rád a hlavně kluci ve Zborovicích makejte!! My Vám Fandíme!!!!!!!

   Odpovědět
 2. Byla to velmi hezká neděle. Nejenže C-tym vyhrál v Borsicich a zůstal na prvním místě, ale ještě jsme stihli sledovat velmistra při práci. A bylo to hodně poučné.

  Odpovědět
 3. Opět úspěšná neděle. A tým vítězí 5,5 : 2,5 a C – tým veze se štěstím vítězství 5 : 3 z Borsic.

  Odpovědět

Napsat komentář