Šachový trénink v pátek 9.12.16 v 20:00 v šachovně

honza

     Dobrý den, šachový hráči a nadšenci vzhledem k tomu, že trénink této komplikované stolní hry je nedílnou součástí zlepšení, každého v jeho herní činnosti připravil jsem si pro vás páteční tréninkovou jednotku na téma slabá pole a slabá pěšcová struktura. Bude se jednat o komentované partie velmistrů z řad mistrů světa. Jsou pro vás připraveny dvě zajímavé partie, jedna právě na téma slabá pole a druhá na téma slabá pěšcová struktura. V každé partii na vás budou čekat zajímavé otázky v kritických pozicích partie, věřím, že si dobře zatrénujete, pochopíte dané tréninkové pozice správně, vyřešíte dané otázky a tím zlepšíte svou šachovou hru právě v těchto tématech.

     Začátek tréninku je naplánová na 20:00 v šachovně, je to později naplánováno proto, protože se vracím ze školy a nevím přesně v kolik se dostavím do šachovny, vím určitě, že tam všichni budou, již od 19:30 a já si myslím, že se taky stihnu dostavit v tuto dobu, takže když dojedu ze školy dříve trénink začně klidně i dříve. Daná tréninková jednotka bude trvat max. 1 hodinu. Přístup na tuto tréninkovou jednotku má kdokoliv, kdo má zájem dobře potrénovat a kdokoliv kdo je nadšencem této stolní hry. Jako malou přípravu jsem včera vytvořil zajímavé video na téma převaha pěšců 4 na 3 na královském křídle, věřím, že daná partie vás dostatečně navnadí na ještě zajímavější páteční trénink. Budu se na vás těšit v pátek na tréninku Moštěk Jan.

 

2 komentáře u „Šachový trénink v pátek 9.12.16 v 20:00 v šachovně“

  1. Tak to vám mockrát děkuji pane Macuro, za vaši projevenou důvěru, rozhodně se u mě materiály neztratí, věřím, že jich je opravdu hodně a že je budu studovat skoro celý život, samozřejmě až budu doma a bude čas rád bych tyto vědomosti ne jen z literatury, ale i mé budoucí šachové vědomosti dále předával mladší generaci. Děkuji moc za projevenou důveru pokusím se vás nezklamat.

    Odpovědět
  2. Zdravím Jeníku a strašně ti fandím. Mám mnoho materiálů od pana Hory , mého kamaráda, a ty ti chci předat.
    Pokračuj !!!
    Emil

    Odpovědět

Napsat komentář