Hráč měsíce leden 2017 Honza Moštěk, aktuální pohled na anketu hráč roku.

V Lednu uhrál Honza Moštěk 3 výhry ze 3 partií a byl nejlepším hráčem měsíce leden. V Celkovém pořadí zatím na prvním místě Petr Koutný, který uhrál pro Vlčnov 9 bodů, ale pojďme se podívat na hráče měsíce Honzu Mošťka a na další průběžné pořadí v anketě hráč roku, kde každý má šanci vyhrát, stačí hrát co nejvíce zápasů a samozřejmě svými body pomáhat svému družstvu! 

 

Hráč měsíce Leden 2017 je Honza Moštěk, protože 2x vyhrál v ZKP!! a tady je obrovská gratulace a mám radost, že si Honza říká svými výkony o místo v tomto družstvu, k tomuto skvělému výsledku přidal i jeden bod v ZKS a součtu 3 partie a 3 výhry je po zásluze nejlepším hráčem měsíce Leden ve Vlčnově! Gratulace a velká pochvala, jde vidět že trénink se vyplácí a snad motivace pro ostatní!

 

Průběžné pořadí hráč roku, kde já, Petr Koutný věnuji odměnu 1000Kč vítězi této ankety, zatím si moje žena může oddechnout, protože peníze jsou zatím stále v bezpečí:)

 

9 bodů a mám radost, že svými výkony pomáhám Vlčnovu co nejlépe umím! Zatím se nám daří, šachy nás opět pohltily a po roce prožíváme šachovou horečku ve Vlčnově, jsem rád že jsem u toho a že jsem součástí tohoto oddílu! I tak mě těší, že Vás chci dráždit a chci aby mě někdo předběhl v této anketě, ale každému kdo se o to pokusí musím varovat! Já chci vyhrávat a pomáhat oddílu až do konce:)

 

Peťa Partyš je obrovská posila našeho oddílu! 7 bodů a jeho přínos pro tým je opravdu neuvěřitelný! Blahopřeji Peťo, jen tak dále!!

 

6,5 bodů a pomyslné 3 místo zatím drží Peťa Kadlčík a Honza Moštěk, pěkně kluci!

5,5 bodů mají Kadlčík Marek a Jenda Ondrůšek!!

 

5 bodů má Jenda Javor

 

Jak vidíte, každý má šanci!! 

 

 

6 komentářů u „Hráč měsíce leden 2017 Honza Moštěk, aktuální pohled na anketu hráč roku.“

  1. Jsem rád, že se mi povedlo být jeden měsíc nejlepším hráčem Vlčnova co se týče zisků bodů a odehraných partií. Hlavě jsem byl rád, že jsem stihl všechno, jak jsem měl a pak jsem měl přes leden právě čas hodně hrát za náš tým a hlavně v ZKP, kde je to super hrát mezi takovými skvělými hráči, ikdyž jsem na živo moc jejich hru neviděl, jelikož jsem se soustředil na svou partii, tak některé koncovky, které jsem viděl byly výborné. Bohužel už mi zase začíná školní rok a netuším kolik toho ještě odehraji přichází psaní Bakalářské práce. Tak ať zdárně dohrajeme všechny soutěže…

    Odpovědět

Napsat komentář