Šachy ve Vlčnově! IM Milan Babula + GM Robert Cvek – co napsal Robert.

 

Již za chvíli to vypukne!

V pátek se představí v simultánce IM Milan Babula proti čtyřem hráčům z Vlčnova. A zkušený mezinárodní mistr to nebude mít vůbec snadné…vlčnovští hráči jsou tvrdí a nekompromisní bojovníci…vím velmi dobře o čem píši! Už jsem hrál několik simultánek a vždycky to byl boj na „život a na smrt“. Myslel jsem si kolikrát, že to bude snadná kořist, ale nejednou jsem si ulehčeně vydechl, že partie skončila remízou. Utkání bude online na vlčnovských stránkách.

 

IM Milan Babula pokračuje pak v sobotu  přednáškou. Veškerý časový rozpis a další informace jsou zde: http://www.sachyvlcnov.cz/2017/08/31/vlcnovsky-sachovy-festival-prednasek-prednasky-simultanky-gm-robert-cvek-a-im-milan-babula/#more-4247

Já nastupuji v sobotu kolem druhé hodiny (14:00) a co jsem si pro vás připravil? To je malé tajemství ? Ale mohu vám říci, že jsem věci, které budu přednášet, ještě nikdy nikomu neukazoval. Jde tedy o zcela nové věci. Jenom malinko poodhalím témata: slabé pole d5? Iniciativa! Pozor na šablonu atd.

Večer po přednášce (kolem 19:00) bude koštování slivovice a pak bleskovky. Doufám, že vydržím – bleskovky a holanďany mám hodně moc rád ?

V neděli pak budu hrát simultánku já. Dále bude následovat menší přednáška a diskuze.

Mimochodem bude se hrát o ceny. Vždy vládla skvělá atmosféra a nejinak tomu bude již za chvíli! Do Vlčnova se moc těším!

Každý je srdečně zván!

Napsat komentář