Simultánka – IM Babula Milan vs 4xVlčnov

 

 

 

 

 

Dobrý den, dneska se můžete těšit na první část z šachového Festivalu ve Vlčnově. Dneska se vám představí z programu IM Babula Milan v silmultánce proti 4 vlčnovským hráčům a jistě se přidají i další účastníci tohoto festivalu a pan IM Babula rozhodně nebude mít své vyhrané partie zadarmo. Můžete se těšit na 4 online šachovnice a dívat se s pohodlí domova a nebo se přijet podívat naživo…

6 komentářů u „Simultánka – IM Babula Milan vs 4xVlčnov“

 1. 6-2 pro Milana, tak tomu se říká debakl:), ale na druhou stranu Milan opravdu hrál moc dobře a mám za to radost! Nachystali jsme mu několik špeků, jako víc hráčů než čekal, hru na čas a on to opravdu vše zvládá moc dobře!

  Odpovědět
 2. 3,5-1,5 zatím pro Milana, Vlčnovský Griščuk opět nezklamal, na druhé straně Vlčnovský Garry dostal mat:)

  Odpovědět
 3. průběžné skóre 1,5-0,5 pro Milana, ale všichni makají, budou rozhodovat časové tísně:)……..jde vidět jak se každý snaží, jak se chce vytáhnout, na druhé straně Milan tam sází parádní tahy, pěkná simultánka!!

  Odpovědět
 4. Malinko se nám to vymklo , oproti simultánce proti 4 lidem, hraje Milan proti 14 lidem a to ještě simultánku na čas, tedy Milan má 120 minut a jeho soupeři 40 minut. Držím Milanovi palce!!

  Odpovědět

Napsat komentář