Neúspěch na YouTube – Robert Cvek

Každý z nás si sem tam vypije hořký kalich. Právě o tom je dnešní video na YouTube. Měl jsem jedinečnou šanci si zahrát polskou extraligu a objevit své velké nedostatky.

Video je o moji partii, kterou jsem po zásluze a na konci i pěkně prohrál. Co však vedlo k prohře už tak jasné pro toho, kdo nezná komentář, není. Ukazuji zde co rozhodlo. Co jsem cítil před a po partii. Ukazuji na svůj neúspěch, který vedl k pádu pod hranici 2500 elo snad po sedmi či osmi letech. Nicméně je to velká otázka, zda to je neúspěch ? Teď po týdnu starší, to vidím jako „dar z nebes“. Proč? To uvidíte za týden na YouTube, či později. 

 

 

 

Zde je video, snad se vám bude líbit:

 

3 komentáře u „Neúspěch na YouTube – Robert Cvek“

 1. Ahoj Peťo,
  to video jsem vícekrát shlédl, můj osobní pocit, že Robert udělal video hodně nadčasové,neboť popsané subjektivní pocity jsou neskutečně popsané -:) a dobře o komentované-:))))) drsná realita!

  Tímto bych chtěl požádat, aby budoucí komentáře probíhali v duchu, abych já tj. hráč pod elo 2500 pochopil pointu hry potažmo, aby bylo vysvětleno i pro hráče mající elo pod 2300, oprava pod 1900-:)) Díky za pochopení-:))

  ps: někdy se v tom strácím, co mistr zamýšlel-:)

  Díky moc

  Odpovědět

Napsat komentář