Šachy – Etraliga ČR – Cvek 2498 – Ragger Markus 2657, zápas Poruba – Nový Bor.

Extraliga ČR pohledem hráče je dnešní menu dnešního videa. Jako předkrm nabídne toto vide malinko pohled do zákulisí zápasu Poruba – Nový Bor a jako hlavní chod, snad nasytí partie Roberta Cveka 2498 proti hráči Ragger Markus 2657 a jako zákusek si můžeme říct, že i velmistr je člověk a dělá chyby, ale důležité je aby Vás toto video šachově nasytilo, obohatilo a pobavilo a motivovalo. Je tady video od Roberta a já Vám přejí pěknou zábavu. Petr.

 

 

 

4 komentáře u „Šachy – Etraliga ČR – Cvek 2498 – Ragger Markus 2657, zápas Poruba – Nový Bor.“

 1. Ten příběh je zde……Karel Malinovsky dojede v sobotu ráno do Prahy, jde se ubytovat asi v 9:00 ráno a pokoj není připravený, vznikne hádka a Karel odjíždí domů…….toto je oficiální verze, jak to bylo doopravdy nevím, ale vím že Karel byl připravený na dvoj zápas a že se něco stalo, vznikla hádka uvnitř oddílu a Karel odjel…Když ti odpadne hráč před zápasem, který byl potvrzený…jen těžko jej nahradíš a o to těžší je to v extralize….

  Ne není to ostuda, to je život a jsou věci, které už změnit nejdou:)

  Odpovědět
  • Máš pravdu, že některé věci změnit nejdou. A to si myslím, že je ta sobota. Ale že neseženou hráče na neděli se mi zdá taky ostudné.

   Odpovědět
 2. Pěkná partie, výborně rozebraná.
  Jen mně zaráží, jak je možné, že v extralize nastoupí družstvo ke dvěma zápasům , jen se 7.hráči.
  Dle mého vkusu je to ostuda. Nám se to stalo v minulé sezoně doma s Dol.Němčím, zavinila to špatná komunikace, už jsme si to vyříkali.

  Odpovědět

Napsat komentář