Pozvánka na přímé komentované přenosy ze zápasů o mistra světa na YouTube.

Dobrý den každému, kdo má rád šachy a koho bude zajímat zápas o mistra světa, který se hraje v Londýně a první kolo začíná už tento pátek 9.11.2018 v 16:00. Určitě každý má své přání a svého favorita, ale dnes není důležité jestli víc fandíte Carlsenovi nebo Caruanovi. Dnes Vás chci pozvat na přímé komentované přenosy z tohoto zápasu, které díky podpoře sponzorů a spolupráci s portálem šachy.cz, samozřejmě díky komentátorům a hlavně Vám divákům pro Vás máme připravené na kanále Robert a Petr šachy na YouTube.

 

 

 

  1. v 16:00 je první a 10.11 v 16:00 druhé kolo a obě kola komentuje David Kaňovský.
  1. a 13.11 se hraje třetí a čtvrté kolo, opět od 16:00 a komentovat živý přenos budou společně Lukáš Vlasák a Tadeáš Kriebel. Na toto společné komentování jsem opravdu hodně zvědav.
  1. a 16.11. se hraje páté a šesté kolo a opět komentují Lukáš Vlasák a Tadeáš Kriebel
  1. a 19.11 se hraje sedmé a osmé kolo, kdy naposledy komentují Lukáš Vlasák a Tadeáš Kriebel
  1. a 22.11. komentuje deváté a desáté kolo Vojta Plát a opět jsem velmi zvědavý na jeho komentování, které začíná již tradičně od 16:00.
  1. je jedenácté kolo a komentuje Vojta Plát , uvidíme jestli už v tomto kole bude znám nový mistr světa?
  1. je dvanácté kolo a komentuje Vojta Plát
  1. je v plánu případný tiebreak komentuje Robert Cvek

 

 

 

 

 

 

 

Jak vidíte, čeká nás obrovská porce hracích dní, čeká nás obrovská porce zážitků, určitě budeme soutěžit o ceny a hlavně budeme se bavit touto skvělou hrou, která pro mnohé z nás není jen hra, ale i součást našeho života a životního stylu.

Celý přenos, který je pro Vás připravený by nevznikl bez spolupráce s Honzou Jílkem, který provozuje portál www.sachy.cz Jedná se tak o náš společný projekt. Určitě děkuji sponzorům, protože i finační krytí je důležité a děkuji komentátorům, protože oni budou ti co Vás budou bavit po celou dobu tohoto přenosu.

Po přímém přenosu z Ostravského koníka, po přímém přenosu z nominačního turnaje a po přímém přenosu z šachové olympiády je tady další akce, kterou pro vás kanál Robert a Petr šachy spolu s partnery připravuje a tímto vás chci pozvat ke sledování, k fandění protože Vy jste největší hvězdy na tomto kanále, pro Vás se tady toto vše dělá a bez Vás by tento přenos nikdy nebyl. Určitě přijďte a buďte s námi dál jedna velká rodina, protože my už teď připravujeme další a další akce pro vás…

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy na přenos určitě najdete na facebooku, na youtube, na stránkách šachy.cz, sachycvek.cz, sachyvlcnov.cz sachypozlovice.cz a budu rád, když i na Vašich stránkách, či na profilech budete sdílet naše odkazy, protože čím víc nás bude, tím víc podobných akcí tady pro vás budei v budoucnu.

Chtěl bych se rozloučit v tomto článku s přáním krásných zážitků, které nás čekají a které spolu prožijeme, chtěl bych říct že děkuji vám všem, kdo s námi všemi tvoříte tu naší krásnou šachovou rodinu.

Děkuji

Petr Koutný,

Napsat komentář