Mimořádná zpráva k MČR Amatérů

Dnes 10.3. Vláda ČR zakázala od 18:00 na dobu neurčitou všechny sportovní akce nad 100 lidí. MČR Amatérů začíná až 30.4.2020 a v současné době věříme, že toto nařízení je dočasné a s postupujícím časem bude rušeno a nebo limit na sportovní akci bude navyšován. Z tohoto důvodu stále platí, že MČR Amatérů se bude konat. O případném zrušení akce je aktuální přemýšlet až v polovině dubna a hlavně na základě toto jak se bude Koronavirus dařit zastavovat. Touto zprávou chceme říct, že tento turnaj je stále v kalendáři a není zrušen. 

 

 

 

 

Zdraví je na prvním místě. Věříme, že je toto dočasné řešení a že se podaří tuto epidemii zastavit v nejbližších dnech. V žádném případě bychom ale neohrozili zdraví lidí a kdyby bylo riziko nákazy a přenosu velké, turnaj by se neuskutečnil. Celou situaci budeme jako každý z nás detailně sledovat. 

 

Minimálně dnes víme, že na turnaj který věříme proběhne v termínu, bude po celou dobu turnaje zdravotník a zdravotní péče. 

 

 

2 komentáře u „Mimořádná zpráva k MČR Amatérů“

    • Tak v to doufám. Nejsem doktor, ale při větších venkovních teplotách ten bacil může mít těžší podmínky na šíření se prostorem. Možná to samo rychle přejde. No uvidíme….bude to napínavé…Petr

      Odpovědět

Napsat komentář