14 komentářů u „Bez komentáře…“

 1. Chlapi, gratuluji k vítězství v 2.lize! Zaslouženému. Jiné ani nakonec není 🙂 Bo vítězství je jenom jedno. A opravdu nemůžu kritizovat cestu vítěze (který vyhrál dle pravidel), jak se tady někteří anonymové snaží.

  Odpovědět
 2. Jak je možné, že pan Koutný nemá roušku, nedodržuje rozestup 2 metry a ještě se navíc objímá se spoluhráči? Co riziko koronaviru? Co riziko rakoviny?

  Odpovědět
  • Dobrý den p. Spejbl.
   Nechápu jak může někdo toto napsat, když o tom nic neví. Jen Vám řeknu, že je to smutné. Víte třeba, že celý tým byl před víkendem na testech? A co se týče rakoviny tak nikdo neví, čím si Petr prošel a stále prochází. Ale když Vás baví tyto zprávy, tak Vás upřímně lituji….

   Odpovědět
   • Před víkendem? A není to pozdě? V případě pozitivního testu je přece karanténa 14 dnů a to by nestihli nastoupit. Kromě toho, kde vzali 3000 Kč na testy? Kdyby šlo řekněme 30 bojových vlků na testy, tak to už je 30 krát 3000 Kč, to je 90 000 Kč. To je nemalá suma. Pan Koutný píše přes celý internet, že Vlčnov nemá peníze, ale jak vidno, finanční prostředky má. Taktéž má finance na poháry, medaile, dresy a celooddílový opilecký dýchánek.

    Odpovědět
    • Vidím, že negativního je ve Vás hodně. Co se týče peněz, tak těch není nikdy dost. Ale když chcete snít sny tak v této těžké době ukecate i nějakého sponzora. A kdyby se stala ta nejhorší možnost jak píšete tak i sny jdou bokem před úctou k soupeři. Ale to vy nejspíš nevíte co je

     Odpovědět
    • Pane Spejbl, dejme tomu Karle. Vylekal jste mě dneska. Rychle jsem se podíval na akcie Tesly a tam vše ok. Bitcoin připsal a taky dobré a ropa roste, takže páka funguje. Zavolal jsem nájemníkům, jestli nemají problémy a oni hlásí že ne, že podnájem za restauraci v pohodě zaplatí. Pak si říkám, že by mi vyhořel vinohrad? Prostě stále jsem koukal, kde mám problémy o kterých píšete. I tam nic, na účte stále dost nul a státní dluhopisy, tomu snad věříte jsou jistota. Takže říkám, u mě stále dobrý a co Vy? Nechcete půjčit, klidně mi napište, rád pomůžu..:) Petr

     Odpovědět
     • To vy píšete po celém internetu, že Vlčnov nemá peníze. To vy píšete 3 měsíce v kuse, že nástup na utkání je nezodpovědnost kvůli koronaviru. To vy píšete, že vše skončí výsledkem 4-4 a 8 remíz, a v reálu to děláte jenom vy sám. Jak to tedy je? Měl byste si to ujasnit.

 3. Také gratuluji k zaslouženému postupu, je fajn, že se družstvům našeho kraje daří! Je pravda, že to poslední kolo trošku kazí dojem z jinak skvělého a bojovného výkonu Vlků, ale ono se asi není co divit, Boršicím bod stačil a Vlčnov mohl pokračovat v oslavách. My jako Vsetín uvidíme, jestli dostaneme možnost si to s vámi rozdat v 1.lize. Pokud ano, budu vám přát 10 výher, pokud ne, klidně vyhrajte jedenáctkrát 😀

  Odpovědět
 4. Ahoj,
  gratulace k zaslouženému postupu, celou dobu jste vedli i poslední zápasy jste zvládli udržet.
  Někteří tu hatují remízu v posledním kole, ale i kdyby jste prohráli, tak to výsledku nic nemění.
  Každopádně hodně štěstí v 1. lize a ať příští přebor amatérů už vyjde dle plánu, zatím se těším na rapid turnaj.
  Jarda Závodný, Vsetín

  Odpovědět
 5. Ahoj….co mám postavit, když jsme skončili až ráno s oslavami? Z A týmu jsou kluci ještě snad v hospodě. Já jsem spal tři hodiny…Já jsem byl rád, že jsem postavil co mělo ruky a nohy. Lipovec, víš aji chápu. Bavil jsems e se spousty lidmi a dává mi to smysl, rozumím tomu a možná jednou k tomuto rozhodnutí dojde Vlčnov taky. Věř mi, že vím o čem mluvím a mám o tom hodně ale hodně informací.

  Odpovědět
 6. https://www.sachyvlcnov.cz/2020/05/15/plan-dohravani-soutezi-a-az-usmevna-touha-po-pokutach-pro-svaz/
  „No nic, tak jsem zvědav kolikrát bude 4-4 při osmi remízách“. Autor, Petr Koutný, dne 15.5. 2020. Tak už můžeme odpovědět – jednou jedinkrát. Jednou jedinkrát byl při červnové dohrávce výsledek 4-4 při osmi remízách. A na svědomí to má sám pan dravý a bojový vlk, udatný, nezničitelný bojovník Koutný.
  https://www.sachyvlcnov.cz/2020/06/12/2-liga-e-i-stare-mesto-nastoupi-a-pak-je-vse-jinak/
  „Podle mě a losu co Vám ukázu v tomto článku, na 70% padají Boršice, na 20% Kuřim.“ Autor, Petr Koutný, dne 12.6. 2020. No, tak pan Koutný jako obvykle předvedl, že je vynikající věštírnou. Jenom je potřeba jej správně interpretovat – cokoliv, co předpoví, se odehraje úplně opačně.

  Odpovědět
  • Děkuji za blahopřání k postupu. Rozumím tomu, že napsat své jméno je jen těžší, protože pod přezdívkou každému narostou svaly a ego. I tak, čtete náš web pozorně, potom Vás zajímáme a zvyšujete nám čtenost. Díky Vám nám sponzoři věnují větší a větší podporu a daří se nám lépe a lépe. Chci Vás poprosit, pokračujte v tom i nadále. I Díky Vám jsme tam , kde jsme…Petr

   Odpovědět
 7. Gratulace do Vlčnova, no fair play kaňka k tomu ( remíza Boršice) + unfair postup Lipovce. Narušený celý závěr 2.ligy. Mám z toho blbý pocit.

  Odpovědět

Napsat komentář