Od jezdce přes koníčka až po obchod.

Jak už název napovídá, jsem šachista, který ke svému koníčku po několika letech přidal také práci. 

 První šachy jsem měl možnost si osahat snad v šesti letech, kdy mě mé začátečnické tahy učil děda a přirozeně jsem pak začal hrát v šachovém klubu, kde jsem až do dnes.

 

Postupem času jsem si začal všímat, že sehnat kvalitní dřevěné šachy není tak jednoduché. Proto jsem se rozhodl na začátku tohoto roku založit internetový e-shop Zanapo.cz a prozkoumat procesy výroby a prodeje ve světě šachu. 

 

Zanapo.cz je nový internetový e-shop, zaměřený na prodej především dřevěných šachů.  Kromě toho u nás najdete také magnetické šachy, šachové desky, šachové hodiny a různé další doplňky. Ať už hledáte dřevěnou šachovou soupravu, kterou chcete použít ve vašem místním šachovém klubu, nebo luxusní šachovou soupravu, kterou předáte budoucím generacím.

 

Nabídku neustále doplňujeme a vyhledáváme na evropských i světových trzích další kvalitní dodavatele, kteří by nám sortiment dále rozšiřovali. Výrobce si vybíráme pečlivě, oceňujemei kvalitu a provedení za rozumnou cenu, kterou chci přinést také svým zákazníkům. Dle odezvy našich zákazníků vím, že se jim šachy líbí a jsou spokojeni.  

 

Šachy z našeho eshopu si zahrály také vedlejší roli ve videoklipu skupiny O5 a Radeček. (můžete shlédnout na youtube:

A v těchto dnech se stejný typ šachů chystá na natáčení dokonce filmové scény. 

 

Protože vím, že si každý rád šachy vybere nejen okem, ale také hmatem, mají naši zákazníci možnost si zboží prohlédnout na výdejním místě v Bohumíně. A za několik málo dní mohou také navštívit naši vzorkovou prodejnu v centru Ostravy, kterou nyní připravujeme. 

 

https://www.zanapo.cz/sachy

 

Jiří Warmuž

Napsat komentář