Online krajský přebor v bleskovém šachu

Zahrajte si historicky první Online krajský přebor v bleskovém šachu!

Mílovými kroky se blíží již 2. Online MČR v bleskovém šachu, proto se VV ŠSZK rozhodl uspořádat historicky první Online krajský přebor v bleskovém šachu! Turnaj se uskuteční v pátek 9. Dubna 2021 od 18:00 na šachové platformě chess.com.

Turnaj je uzavřen pouze pro hráče hrající v oddílech na území Zlínského kraje, kteří nebudou platit startovné. Přihlášky můžete zasílat do pátečních 12:00 na emailovou adresu kpsszkonline@seznam.cz. Podmínkou účasti na turnaji je kromě aktivního účtu na serveru www.chess.com platná registrace v ŠSČR, pořadatelé ale budou udělovat i výjimky v podobě divokých karet pro hráče prozatím neregistrované, avšak prokazatelně chodí například do šachových kroužků oddílů na území Zlínského kraje. Propozice turnaje na webu Šachového svazu Zlínského kraje odkaz https://sszk.chess.cz/index.php?cl=763 

Hraje se švýcarským systémem na 11 kol a tempem 3 minuty + 2 sekunda za každý provedený tah. Regulérnost online turnaje budou chránit přísná anti-cheatingová pravidla serveru www.chess.com. Oficiální výsledky turnaje tak budou známy až po kontrole provozovatele serveru. Během hry není zapotřebí žádné kamery či mikrofonu. Prosíme tedy všechny potenciální účastníky o fair play.

Veškeré informace naleznete v propozicích turnaje. Mimo cenový fond uvedený v propozicích získá nejlépe umístěný hráč bez šachového titulu start ZDARMA na 2. Online MČR v bleskovém šachu!

Pevně věříme, že ve Zlínském kraji je mnoho hráčů, kteří pravidelně hrají na různých platformách a podpoří tuto první online akci pořádanou ŠSZK. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte zprávou na email zmíněný výše.

Těšíme se na Vás!

Za pořadatelský tým,

Josef Bednařík

Napsat komentář