Šachový turnaj – Okresní přebor škol

Dnes se hrál šachový turnaj mládeže Okresní přebor škol základních a středních. Obec Vlčnov reprezentovali 2 týmy. Jeden ve starší a jeden v mladší kategorii, ale dále na turnaji hráli za jinou školu i další šachový hráči z vlčnovského šachového oddílu. Na turnaji nás reprezentovali Tomek Stanislav, Blahová Tereza, Kristýna Vašáková, Svatopluk Popelka, Mentzl Matouš, Lorinc Lukáš, Moravec René, Dacík František, Tománek Jakub a David Moravec.

Tomek Stanislav uhrál 2.body z 5 partií.

Tereza Blahová uhrála taktéž 2.body z 5 partií.

Kristýna Vašáková uhrála 3.body z 5 partií. Což rozhodně týmu pomohla dosáhla dobrého výsledku.

Svatopluk Popelka uhrál 3.body z 5 partií. A uhrál taky velmi slušný výsledek, což týmu pomohlo dostat se na bednu.

Moravec René uhrál 100 % vyhrál všechny 4. partie a tím velmi pomohl týmu postoupit do Krajského přeboru škol.

František Dacík uhrál 1. bod ze 4 partií a budeme potřebovat ještě potrénovat, abychom na kraji výsledek vylepšili.

Jakub Tománek uhrál dobrý výkon, získal 2.body ze 4. partií a slovy komentátora na místě ten bod v posledním kole byl klíčový, pro získání 2.místa a tím i postup do kraje.

Moravec David uhrál stejně, jako jeho starší bratr 100 % a získal 4.body ze 4 partií a byli to naši 2 držáci týmu.

Mladší 1-5.třída